آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 233745
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1396 11:33
تعداد بازدید : 926

رییس اتاق بازرگانی کرمان اعلام کرد:

استخدام مشاوران بین المللی برای ایجاد اکوسیستم استارت آپی در کرمان

رییس اتاق بازرگانی کرمان گفت: فعالیت هایی از نوع استارت آپ ها راه میانبری برای رفع موانع و مشکلات توسعه کسب و کار است و اتاق کرمان با درک ضرورت پرداختن به اینگونه فعالیت ها در مسیر کمک به توسعه آنها گام برمی دارد.
undefined
اتاق ایران- سیدمهدی طبیب زاده در رویداد کارآفرینی فاراتون افزود: راه پیشرفت کشور از مسیر کارآفرینی و به کاربردن تکنولوژی های نوین می گذرد؛ زیرا دیگر نمی توان با تکیه بر روش های سنتی و منابع زیرزمینی به رقابت پرداخت. وی ادامه داد: با انجام فعالیت هایی مانند نوآوردگاه ها و استارت آپ ها، قصد داریم هر واقعیتی از زیست بوم و اکوسیستم خود رشد پیدا کند و نتیجه آن قابل لمس باشد.
طبیب زاده اظهار کرد: اتاق کرمان قصد دارد با کمک گرفتن از مشاوران بین المللی فعال، اکوسیستمی برای همه بازیگران و ذینفعان این حوزه فراهم کند تا بتوان استان را از نظر تکنولوژیک رشد داد و برای هر مجموعه ای نقش تعیین کرد. وی گفت: در این مسیر تاکید ما بر استفاده از نیروهای بومی در کنار تجربیات این مشاوران بین المللی است؛ زیرا معتقدیم جوانان ما درک صحیح تری از فضای کسب و کار استان دارند.
رییس اتاق کرمان با بیان اینکه ایجاد مرکز شتاب دهنده ایده ها و راه اندازی صندوق های جسورانه برای حمایت از این مجموعه‎ها را در دستور کار داریم، گفت: برای آشنایی مجموعه های کشاورزی، واحدهای صنعتی و فعالان و کنشگران اقتصادی با این مباحث باید تلاش کرد تا از هوش، تجربه و توان جوانان در این مجموعه ها بیش از گذشته استفاده شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :