آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 233717
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1396 10:47
تعداد بازدید : 822

مادربوردهای گیگابایت بر پایه چیپ ست 1070Ti معرفی شد

گیگابایت پس از معرفی چیپ ست GTX 1070Ti از سوی انویدیا، کارت های گرافیک خاص به سبک خود را با استفاده از این چیپ ست معرفی و روانه بازارهای جهانی کرد. کارت های عرضه شده در خانواده های AORUS ، Gamingو Windforce قرار دارند.
undefined
فناوران- در میان مادربوردهای جدید گیگابایت، GV-N107TAORUS–8GD به آخرین دستاورد های فنی در زمینه طراحی و تولید کارت گرافیک مانند نسل جدید خنک کننده Windforce 3x، RGB های 7/16 میلیون رنگ و به کارگیری بهترین قطعات الکترونیکی تجهیز شده که مکملی مناسب برای استفاده از حداکثر قدرت چیپ ست GTX1070Ti در بازی ها و واقعیت مجازی است. 
AORUS GTX1070Ti محصول دیگر این خانواده است که خنک کننده به کار رفته در آن نسل جدیدی از WINDFORCE 3X است. این سیستم خنک کننده از کنار هم قرار گرفتن سه فن قدرتمند، لوله های انتقال حرارت جدید که با سطح چیپ گرافیکی ارتباط مستقیم دارند و همچنین هیت سینک های با کیفیت تشکیل شده است. همچنین تمامی قطعات الکترونیکی این کارت گرافیک بوسیله پد های حرارتی با هیت سینک ها در ارتباط هستند تا فرایند گرماگیری از تمام بخش های مهم کارت گرافیک انجام گیرد. طراحی خاص تیغه فن های به کار رفته در این محصول نیز قدرت انتقال جریان هوای بالا را حتی در سرعت پایین تضمین می کند. عملکرد این فن ها بصورت نیمه فعال است که فن ها با رسیدن به حد خاصی از دما فعال شده و در صورت خنک بودن کارت از گردش باز می ایستند تا تعادل مناسب بین دما و سرعت گردش فن ها برقرار شود.
کارت AURUS GTX1070Ti نیز از مدار تغذیه 2+6 فاز استفاده می کند که خود این مدار از قطعات الکترونیکی رده بالا مانند چوک ها و خازن هایی با بالاترین درجه کیفیت تشکیل شده است که به راندمان بالا و طولانی تر شدن عمر مفید کارت گرافیک و همچنین قدرت اورکلاکینگ بالا می انجامد.
قابل ذکر است که انویدیا، شرکت های عرضه کننده کارت گرافیک را ملزم به استفاده از فرکانس های پیش فرض درGTX1070Ti های غیر رفنرنس کرده و شرکت ها اجازه تولید کارت گرافیک با فرکانس بالاتر را نخواهند داشت و گیگابایت برای رفع این سختگیری، ساده ترین روش افزایش فرکانس (اورکلاک) را تنها با یک کلیک را در اختیار کاربران قرار داده است. برای استفاده از این ویژگی باید از نرم افزار AURUS Graphic Engine که به صورت رایگان به همراه این کارت عرضه می شود استفاده کنید. اعضای خانواده 1070Ti گیگابایت با سه سال گارانتی آواژنگ به بازار ایران عرضه شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :