آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 233540
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1396 11:5
تعداد بازدید : 297

اپل به دنبال فروش ۱۰۰ میلیون آیفون

اپل درصدد است امسال از گوشی آیفون جدیدش ۱۰۰ میلیون دستگاه به فروش برساند.

undefined
فناوران - ظاهرا اپل قصد دارد آيفون جدیدش را با صفحه نمایش 6/1 اینچی راهی بازار کند. این گوشی که نمایشگرLCD  خواهد داشت، احتمالا با قیمت کمتری هم راهی بازار خواهد شد. 
مینگ چی کو، تحلیل گر ارشد موسسه KGI Securities در جدیدترین گزارش خود پیرامون جانشین آیفون های ۲۰۱۷ اپل به میزان عرضه مدل 6/1 اینچی پرداخته است. این مدل، برخی از قابلیت های آیفون ۱۰ را نظیر سیستم تشخیص چهره فیس آی دی به همراه خواهد داشت؛ با این وجود، اپل به ناچار تغییراتی را در این مدل اعمال خواهد کرد تا بتواند گوشی جدیدش را با قیمت مناسب تری عرضه کند. از جمله این تغییرات می توان به عرضه این دستگاه با صفحه نمایش LCD به جای پنل اولد اشاره کرد؛ ضمن اینکه گوشی جدید اپل، فر یم آلومینیومی خواهد داشت و در پنل پشتی، تنها یک دوربین جای می‎گیرد. آیفون ۸ پلاس که در سال ۲۰۱۷ با صفحه نمایش LCD ارایه شده بود، از دوربین دوگانه بهره می برد و آیفون 4/7 اینچی ۲۰۱۷ اپل فاقد دوربین دوگانه بود. ضمن اینکه گفته می شود آیفون ارزان قیمت اپل فاقد قابلیت «لمس سه بعدی» خواهد بود؛ به کمک اجزای سخت افزاری، آیفون ۸ و آیفون ۱۰ می توانند فشار وارد بر صفحه نمایش را تشخیص دهند و متناسب با فشار اعمال شده، دستورات مختلفی اجرا می شود.
بر این اساس اپل انتظار دارد از مدل 6/1 اینچی آیفون در بازه زمانی بین سه ماهه پایانی ۲۰۱۸ تا سه ماهه سوم ۲۰۱۹، حدود ۱۰۰ میلیون دستگاه گوشی بفروشد. ضمن اینکه اعلام شده است آیفون ارزان قیمت اپل در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ وارد بازار می شود.
با توجه به اطلاعاتی که توسط تحلیل گر ارشد موسسه KGI Securities ارایه شده است، میزان فروش آیفون جدید اپل به قیمت نهایی آن برای عرضه به بازار بستگی دارد؛ انتظار می رود آیفون LCD اپل با قیمتی بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ دلار به بازار عرضه شود. در گزارش های پیشین، مینگ‎چی کو به عرضه ۱۰۵ تا ۱۱۵ میلیون واحد از آیفون ۶.۱ اینچی ۲۰۱۸ اشاره کرده بود؛ البته این در صورتی است که آیفون جدید، ۶۹۹ دلار قیمت داشته باشد. میزان عرضه با افزایش قیمت به ۷۹۹ دلار، نزدیک به ۹۵ تا ۱۰۵ میلیون دستگاه خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :