آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 23259
تاریخ انتشار : 2 اسفند 1391 10:37
تعداد بازدید : 806

در گفت‌وگو با عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران مطرح شد:

یادآوری قول مردانه نهاوندیان

عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران گفت: آقای نهاوندیان برای واگذاری الکامپ به سازمان قول مردانه داده است.

سایت خبری وسنا- محمد ثروتی عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و مدیر اجرایی الکامپ شانزدهم، با بیان این مطلب در حاشیه کنگره موبایل ایران گفت: نمایشگاه با توجه به بضاعت مجریان خوب بوده است. هرچند زمان و مکان برگزاری این کنگره می‌توانست بهتر باشد.
وی افزود: اسفند ماه زمان خوبی برای برگزاری نمایشگاه و کنگره نیست و از نظر زمانی با توجه به بررسی‌هایی که در نمایشگاه الکامپ داشته‌ایم، بهترین زمان فاصله بین اردیبهشت ماه تا تیر ماه است. از نظر زمانی نیز برای مردم به عنوان مخاطبان اصلی این نمایشگاه، مراجعه به نمایشگاه بین‌المللی برای بازدید تنها یک سالن سخت است و بهتر است نمایشگاه در فضایی در دسترس‌تر برگزار شود.
نماینده جیتکس در ایران گفت: مدیران جیتکس توجه ویژه‌ای به موبایل و نرم‌افزارهای آن دارند و هر سال این بخش را به صورت مستقل و قوی‌تر از پیش در دو سطح برگزار می‌کنند. یکی سطح شرکت‌های بزرگ است و یکی هم در سطح آدم‌های خلاق و شرکت‌های کوچک است که با در اختیار گرفتن یک استند کوچک و ارزان، محصولات خود را معرفی می‌کنند.ثروتی در مورد برگزاری کنگره در دل یک نمایشگاه دیگر گفت: الکامپ و تلکام باید بخش‌هایی مربوط به موبایل و خدمات ارزش افزوده داشته باشند. اما کنگره موبایل ایران باید هویت مستقل خود را حفظ کرده و به رویداد تخصصی بزرگی در این حوزه بدل شود.
عضو هیات مدیره سازمان نصر تهران در مورد در خواست این سازمان برای در اختیار گرفتن الکامپ نیز گفت: ما نامه‌ای را به سازمان توسعه تجارت ارسال کرده و منتظر پاسخ آنها هستیم و شنیده‌ایم هشت گروه برای برگزاری نمایشگاه کاندیدا شده‌اند.
وی افزود: ظاهرا یکی از این گروه‌ها مجمع تشکل‌های فناوری اطلاعات است. این در حالی است که ما توافقاتی با دکتر نهاوندیان رییس اتاق ایران داشته‌ایم که براساس آن، ایشان به ما قول مردانه داده‌اند که اتاق به هیچ وجه به بحث برگزاری نمایشگاه ورود نکند و اگر هم تشکلی وابسته به اتاق این کار را سال پیش انجام داده است، برای همان سال گذشته بوده و قرار بر این بوده که نمایشگاه امسال به سازمان نصر واگذار شود.
وی در مورد زمان احتمالی اعلام مجری الکامپ نیز گفت: اکنون سه سال است که درست دو ماه پیش از آغاز نمایشگاه مجری معرفی می‌شود که عملا برای برنامه‌ریزی و اجرای الکامپی خوب و موثر زمان کمی است و امیدواریم امسال مجری نمایشگاه زودتر مشخص شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :