آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 232394
تاریخ انتشار : 14 بهمن 1396 10:46
تعداد بازدید : 469

لندرور گوشی ضد آب شور و تغییر دما ساخت

شرکت خودروسازی لندرور یک موبایل ماژولی برای شرایط سخت محیطی ساخته که در برابر زمین خوردن، افتادن در آب شور و تغییر ناگهانی دما مقاوم است.


مهر- به نقل از نیواطلس، شرکت خودروسازی لندرور قصد دارد در کنگره جهانی موبایل از یک گوشی هوشمند مقاوم رونمایی کند. این موبایل که Land Rover Explore Outdoor نام دارد، برای شرایط سخت ساخته شده و ماژولی است.
ساخت موبایل برای مقاومت در شرایط سخت پدیده تازه ای نیست. اما موبایل Land Rover Explore Outdoor به نظر می رسد واقعا جان سخت باشد. تلفن هوشمند در برابر افتادن، غرق شدن در آب شور، دماهای زیاد، تغییر ناگهانی دما و غیره مقاوم است. لندرور تولید این موبایل را به شرکت Bullitt Group واگذار کرده که برای کاترپیلار نیز موبایل های مقاوم تولید می کند.همانطور که گفته شد می توان به این موبایل ماژول هایی را متصل کرد. اما تاکنون فقط یک نمونه به نام Adventure Pack  رونمایی شده است. با اضافه کردن ماژول، یک آنتن جی پی اس، شارژ بیشتر برای باتری، قابلیت جهت یابی با واقعیت مجازی برای موبایل فراهم می شود.شرکت خودروسازی اعلام کرده موبایل مذکور از ماه آوریل با قیمت ۶۴۹ یا ۵۹۹ یورو عرضه می شود.  


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :