آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 232373
تاریخ انتشار : 14 بهمن 1396 8:53
تعداد بازدید : 493

ساعتی که با یک ضربه تنظیم می شود

یکی از مشکلات ساعت های مکانیکی ضرورت بازتنظیم آنها یا کوک کردن مجددشان است. اما حالا یک شرکت بلژیکی راه حلی جالب برای این مشکل یافته است.

مهر- یکی از مشکلات ساعت های مکانیکی ضرورت بازتنظیم آنها بعد از مدتی استفاده از طریق مهره تنظیم یا با کوک کردن مجددشان است. شرکت ریسنس ساعت تازه ای به نام Type2 e–Crown تولید کرده که یک ساعت خودکار مکانیکی / الکترومکانیکی محسوب می شود و در صورت وارد آمدن یک ضربه ازسوی کاربر به سطح شیشه ای آن خود را بازتنظیم می کند.
تنظیم ساعت به این شیوه با استفاده از یک سیستم الکترومکانیکی داخلی انجام می شود که شرکت سازنده در این باره اطلاعات خاصی را منتشر نکرده است.
با توجه به شیوه تنظیم انحصاری این ساعت، خبری از هیچ دکمه، پیچ یا مهره ای برای تنظیم نیست. البته بقیه مشخصات ظاهری این ساعت تفاوتی با ساعت های مچی موجود در بازار ندارد.
قاب ۴۵ میلیمتری این ساعت از جنس تیتانیوم ساخته شده و بسیار ظریف و چشم نواز است. 
همچنین در صورت دوبار ضربه زدن به شیشه این ساعت می توان زمان نمایش داده شده را بر اساس نواحی زمانی متفاوت موجود تغییر داد.
این ساعت با استاندارد بلوتوث سازگاری دارد و قابل اتصال به یک برنامه تلفن همراه نیز است که امکاناتی مانند تنظیمات دقیق تر، برنامه ریزی فعالیت های روزانه و یادآوری فعالیت های مهم را ممکن می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :