آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 232288
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1396 9:58
تعداد بازدید : 643

های وب و شاتل با مخابرات توافق کردند

شرکت های های وب و شاتل برای استفاده از زیرساخت های شرکت مخابرات در قالب مصوبه 260 رگولاتوری، به توافق رسیدند.

فناوران - مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه انعقاد قرارداد با شرکت های شاتل و های وب در راستای اجرای مصوبه ۲۶۰سازمان تنظیم مقررات انجام شده است گفت: در راستای تعامل بیشتر، آماده انعقاد قرارداد همکاری با سایر شرکت های FCP هستیم.
مجید صدری با بیان اینکه شرکت مخابرات ایران امکانات زیرساختی را با بازیگران حوزه ارتباطات به اشتراک گذاشته است، افزود: به منظور تحقق مشتری مداری و رعایت عدالت ارتباطی، شرکت مخابرات ایران، در حال مذاکره در چارچوب مصوبات سازمان تنظیم مقررات با تمام شرکت های ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت بوده و تاکنون با برخی شرکت ها به توافقاتی نیز دست یافته است.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان آمادگی این شرکت برای استفاده تمام اپراتورهای FCP از امکانات زیرساختی مخابرات گفت: در چارچوب مقررات رگولاتوری و اجرای مصوبه ۲۶۰ کمیسیون تنظیم مقررات، دارندگان پروانه های FCP می توانند در تمام بخش های ارتباطات ثابت سیمی و کابلی به ارایه خدمات بپردازند.
وی گفت: با تصویب مقررات حاکم بر ارایه خدمات عمده فروشی بیت استریم و ابلاغ آن به اپراتورها از سوی کمیسیون تنظیم مقررات، فرصت جدیدی برای استفاده حداکثری از منابع و امکانات زیرساختی هر یک از دارندگان پروانه شبکه بخش ارتباطات ثابت با رعایت قوانین و مقررات فراهم شده است.
صدری افزود: شرکت مخابرات ایران با توجه به نقش مسوولیت های اجتماعی خود در اقصی نقاط کشور و حتی مناطقی که صرفه اقتصادی چندانی ندارد، فعالیت و ارایه خدمت می کند. امیدواریم سایر شرکت ها نیز به این امر توجه ویژه کنند. 
وی افزود: به منظور تحقق این همکاری، شرکت مخابرات ایران، آماده مذاکره در چارچوب مصوبات سازمان تنظیم مقررات با تمام شرکت های ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت است.
صدری گفت: این مقررات، برای رقابتی کردن هرچه بیشتر بازار و تسهیل ارایه خدمات در بخش ارتباطات ثابت سیمی و کابلی تصویب شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :