آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 23205
تاریخ انتشار : 1 اسفند 1391 15:44
تعداد بازدید : 521

هکرهای ناشناس 600 هزار ایمیل صهیونیستی را هک کردند

در جدیدترین اقدام ائتلاف جهانی هکرهای ناشناس اطلاعات شخصی 600 هزار کاربر اینترنتی صهیونیستی فاش شد.

خبرگزاری مهر- در ماه نوامبر سال 2012، هکرهای ناشناس ویدیویی منتشر کردند و طی آن از آغاز ستادی به نام عملیات علیه اسراییل خبر دادند که سایت‌های اینترنتی و نامه‌های الکترونیکی شهروندان رژیم صهیونیستی را هک می‌کند.
این حملات با هدف پایان دادن به سیاست‌های صهیونیست‌ها صورت گرفته که این گروه از آن با عنوان نقص قانون بین‌المللی یاد کردند.
این ستاد، بر اساس اعلام “ ناشناس‌ها” برای حمایت کودکان و خانواده‌های غزه صورت می‌گیرد که از سیاست‌های دولت رژیم صهیونیستی رنج می‌برند.
این گروه هکر علاوه بر هک کردن وب‌سایت‌ها و نامه‌های الکترونیکی، تلاش کرد در ماه دسامبر 2012 برای ساکنان غزه هنگامی‌که ارتباط‌های اینترنتی آنها طی حمله صهیونیست‌ها به غزه قطع شده بود، ابزارهای ارتباطی فراهم کند. به عنوان بخشی از این ستاد، هکرها وب‌سایت سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی را هک کرده و همچنین وارد سایت نخست وزیر صهیونیست‌ها شدند. این گروه در راستای افشای کلمه‌های عبور، پاک کردن پایگاه داده‌ها و تغییر ظاهر وب‌سایت سازمان‌های دولت صهیونیستی و گروه‌های خصوصی موفق بوده‌اند. این گروه پیش از این به عنوان بخشی از این همین ستاد به 700 سایت صهیونیستی حمله کردند که در میان این سایت‌های هک شده سایت برخی از نهادهای عالی رژیم صهیونیستی همچون وزارت امور خارجه این رژیم دیده می‌شود. براساس اعلام هکرهای ناشناس، این اقدام در اعتراض به حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه انجام شده است.
این بزرگ‌ترین حمله ای بوده که تاکنون به وب‌سایت وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی انجام شده و برنامه توسعه بین‌المللی این وزارت‌خانه را دچار مشکل کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :