fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 23183
  تاریخ انتشار : 1 اسفند 1391 14:45
  تعداد بازدید : 671

  نخستین نمایشگاه دنیای دیجیتال در منطقه آزاد انزلی برگزار می شود

  نخستین نمایشگاه و جشنواره دنیای دیجیتال شامل بازی های رایانه ای و لوازم جانبی از پنجم تا یازدهم اسفند ماه امسال در منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.

  پایگاه خبری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی- در این نمایشگاه، حدود 60 شرکت دولتی و خصوصی در 80 غرفه محصولات و توانمندی‌های برترین برندهای تولید و عرضه‌کننده صنایع دیجیتال داخلی و خارجی را ارایه خواهند کرد.
  همچنین؛ فناوری اطلاعات و ارتباطات منطقه، شرکت‌های دانش بنیان، موسسات طراح و تولیدکننده بازی‌های رایانه‌ای و نرم‌افزارهای چند رسانه ای، شرکت‌های ارایه دهنده سرویس‌های اینترنتی، تجارت و بانکداری الکترونیکی آخرین محصولات و توانمندی‌های خود را به نمایش می‌گذارند.
  بر اساس این گزارش؛ رایانه‌های همراه شامل لپ تاپ، تبلت، تلفن‌های همراه هوشمند و انواع لوازم جانبی رایانه‌ای از محصولاتی است که در این نمایشگاه عرضه می‌شود.
  همچنین به منظور ارتقای سطح آگاهی‌های عمومی ‌شرکت کنندگان، کارگاه‌های آموزشی در خصوص ساخت بازی‌های رایانه‌ای، نرم‌افزار و سخت‌افزار در بخش جنبی این نمایشگاه برگزار می‌شود.
  مسابقات بازی‌های رایانه‌ای نیز در نخستین نمایشگاه و جشنواره دنیای دیجیتال این منطقه برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق وب‌سایت www.namafz.ir و نمایندگی‌های این نمایشگاه در شهرهای رشت و انزلی اقدام به ثبت‌نام کنند.
  نخستین نمایشگاه و جشنواره دنیای دیجیتال از سوی بخش خصوصی در مجتمع ستاره شمال واقع در فاز تجارت منطقه آزاد انزلی با نظارت و همکاری این سازمان برگزار می‌شود و پارک علم و فناوری استان گیلان، خبرگزاری ایتنا، موسسه تبیان و مجلات تخصصی رایانه‌ای نیز در برگزاری این نمایشگاه
  مشارکت دارند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :