آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 23176
تاریخ انتشار : 1 اسفند 1391 14:31
تعداد بازدید : 459

عضويت بيش از هفت هزار و 600 نفر در شبكه اجتماعي انجمن

با استقبال جامعه علمي كشور از شبكه اجتماعي پژوهشگران «انجمن» (اجتماع نخبگان جامعه، محققان و نوآوران) تعداد ثبت نام كنندگان در اين شبكه اجتماعي به بيش از هفت هزار و600 نفر رسيد.

روابط عمومي پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران- از ميان هفت هزار و 600 نفر اعضاي انجمن، 65 درصد دانشجو، 20 درصد عضو هيات علمي، 11 درصد پژوهشگر و يك درصد دانش‌آموز بوده و 65 درصد اعضاي انجمن را مردان و 35 درصد آنان را زنان تشكيل داده‌اند. دارندگان مدرك كارشناسي ارشد، بالاترين آمار اعضاي انجمن را با رقم سه هزار و 203 نفر به خود اختصاص داده و پس از آن دارندگان مدرك كارشناسي و كارداني و دكتراي تخصصي به ترتيب در جايگاه‌هاي بعدي قرار دارند.
نوآوري‌هاي شبكه اجتماعي شامل پشتیبانی از زبان فارسی و تقویم شمسی، توجه به ویژگی‌های بومی كشور در طراحی و اجرای سیستم، قابليت نگه‌داری و بازتوسعه، امكان توسعه نرم‌افزار‌های جانبی، قابلیت اتصال به نرم‌افزار‌های تخصصی علمی نظیرlatex matlab برای تسهیل كاربری تخصصی علمی و قابلیت همكاری و مبادله با دیگر سیستم‌ها و شبكه‌های علمی موجود در كشور است. علاقه‌مندان مي‌توانند براي ثبت‌نام و دسترسي به انجمن به آدرس http://anjoman.irandoc.ac.ir مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :