آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 231613
تاریخ انتشار : 2 بهمن 1396 9:45
تعداد بازدید : 591

یک جشنواره خرید جذاب از امروز تا 25 فروردین 97

با «سافت یاب» سفر کنید

جشنواره فروش «سافت یاب» با حمایت شرکت فناوری ارتباط امن خاورمیانه تحت عنوان «با سافت یاب رایگان سفر کنید» از یکم بهمن 96 تا 25 فروردین 1397 آغاز شد.

فناوران- تمامی خریداران از سافت یاب امکان شرکت در قرعه کشی یک سفر رایگان به مقصد دلخواه از کشورهای همسایه و ده ها جوایز نفیس دیگر را خواهند داشت. شایان ذکر است خریداران محصولات امنیتی بولگارد در سافت یاب شانس برنده شدن خود را در جشنواره سفر رایگان سافت یاب 10برابر خواهند کرد.
گفتنی است که فروشگاه اینترنتی سافت یاب عرضه کننده آنلاین محصولات بولگارد، اویرا، کسپرسکی، ای ست و ده ها برند امنیتی معتبر دیگر و تنها مرکز ارائه خدمات ابری مایکروسافت فعالیت خود را از سال 1395 در راستای ایجاد و گسترش فرهنگ استفاده نرم افزارهای معتبر با لایسنس اورجینال و حمایت از تولیدات نرم افزاری داخلی آغاز کرده و به ارائه خدمات و فروش محصولات به صدها کاربر از طیف های مختلف می پردازد. 
سافت یاب علاوه بر عرضه محصولات امنیتی کلیه نرم افزار های کاربردی معتبر، کتاب الکترونیکی و صوتی، دوره های آموزشی معتبر و خدمات الکترونیکی را به کاربران خود ارائه می کند. 
جشنواره سفر رایگان با سافت یاب تا 25 فروردین ماه 1397 ادامه خواهد داشت و قرعه کشی این جشنواره در تاریخ 12 اردیبهشت ماه 1397 همزمان با مبعث رسول اکرم انجام خواهد شد. جهت اطلاع از شرایط و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت سافت یاب www.softyab.comمراجعه کنید یا با شماره 88199244 تماس بگیرید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :