آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 231427
تاریخ انتشار : 30 دی 1396 12:58
تعداد بازدید : 580

سونی همچنان اکسپریا می سازد

به گفته مدیر عامل سونی سری گوشی های اکسپریا همچنان تولید و عرضه خواهند شد، اما در دراز مدت سونی به دنبال خروج از بازار گوشی های هوشمند و در اختیار گرفتن کل بازار ارتباطات است.


فناوران - گاردین مصاحبه ای را با کازو هیرای، مدیر عامل سونی انجام داده که طی آن هیرای درمورد بخش های مختلف شرکت صحبت کرده است.
 بر اساس گزارش مدیرعامل سونی، گوشی های سری اکسپریا سونی به کار خود ادامه می دهند اما ممکن است سونی قصد خروج از بازار موبایل دنیا را داشته باشد.
هیرای باور دارد آینده جای دیگری است ولی به منظور در دست گرفتن و رهبری این بازار آینده، کمپانی او نیازمند این است که در بازار ارتباطات بماند.
به گفته وی، موضوع اصلی گوشی های هوشمند امروزه نیست؛ بلکه موضوع اصلی نگاه کردن به افقی ورای گوشی های هوشمند و کاری که این گوشی ها در آینده انجام می دهند خواهد بود و البته ایفای نقش در این فضا و رهبری آن است. 
 هم اکنون ابزارهایی همچون ساعت های هوشمند دارای تماس صوتی و پشتیبانی LTE به علاوه استریم موسیقی و پرداخت بی سیم هستند. با این حال تب استفاده از نمایشگر بزرگ گوشی های هوشمند مانع از کنار گذاشتن گوشی و اکتفا به ساعت هوشمند می کند.
با این وجود، سونی خط تولید ساعت هوشمند خود را تقریبا متوقف کرده است، بنابراین با توجه به اعتقادات وی در رابطه با خروج از بازار گوشی های هوشمند، بعید به نظر می رسد که ساعت های هوشمند ابزارهای آینده سونی باشند.
مدیرعامل سونی همچنین به یکی از موفق ترین تجارت های سونی، بخش حسگر تصویر، هم اشاره کرد. آن ها توسط شرکت های پیشرو در زمینه های گوشی های هوشمند، دوربین های دیجیتال و تجهیزات نظارتی مورد استفاده قرار می گیرند؛ اما سونی در بازار رو به رشد خودرو هم قصد دارد سهمی به خود اختصاص دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :