آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 231424
تاریخ انتشار : 30 دی 1396 12:54
تعداد بازدید : 425

پاسخ دیجی کالا به یک خبر

پیرو درج مطلبی به نقل از سایت اتاق اصناف ایران و از زبان رییس اتاق اصناف خلخال با تیتر "بسیاری از کالاهای دیجی کالا قاچاق است" روابط عمومی دیجی کالا با ارسال پاسخی این موضوع را رد کرد.

فناوران – متن کامل پاسخ دیجی کالا به این شرح است: «یکی از افتخارات دیجی کالا نبود محصول قاچاق در میان 300هزار نوع محصولی است که عرضه می شود و اساسا به دلیل شفافیت روندها و پروسه های مالی در بستر آنلاین امکان تخلف در آن به حداقل می رسد.  همانطور که آقای مددی، رئیس اتاق اصناف خلخال، در مصاحبه شان اشاره کردند، خوشبختانه مورد اعتماد مردم واقع شده ایم و دلیل آن را اطلاع مردم عزیز کشور از همین موضوع می دانیم.
از سمت دیگر کالای قاچاق موجود در کشور یکی از بزرگترین چالش های دیجی کالاست چرا که باعرضه پایین تر از قیمت واقعی این کالاها در مبادی غیررسمی که عوارض گمرکی و مالیات های مربوط را نپرداخته اند، امکان رقابت عادلانه از فعالینی که قصد رقابت سالم و قانونی دارند، گرفته می شود. از این روی همواره از طرح هایی مانند طرح رجیستری تلفن همراه، که از قاچاق کالا جلوگیری می کند، استقبال کرده ایم و در مراحل مختلف پی گیر اجرای کامل آن از مراجع قانونی بوده ایم.
دیجی کالا از گوینده تقاضا دارد مستندات خود را برای این ادعا ارایه دهد و ضمنا حق خود را برای پیگیری حقوقی آن محفوظ می داند. ضمنا طی تماس تلفنی ای که با آقای مددی حاصل شد ایشان انتساب این جمله را به خودشان تکذیب و آن را اشتباه مصاحبه کننده پایگاه خبری اتاق اصناف عنوان داشتند.»


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :