آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 230551
تاریخ انتشار : 20 دی 1396 11:51
تعداد بازدید : 520

بدون تیتر

ایبنا- سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ مجلس با اشاره به نشست دیروز عصر کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ بیان داشت: با ورود به بخش هزینه ای لایحه بودجه سال ۹۷، به بانک های عامل اجازه داده شد در سال ۱۳۹۷ از محل منابع در اختیار از جمله منابعی که با تصویب هیأت عامل صندوق توسعه ملی در آن بانک سپرده گذاری شـده اسـت نسـبت بـه اعطـای تسهیلات ارزی اقدام کنند.

 فارس- مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با انتشار گزارشی درباره بند «ب» تبصره 16 لایحه بودجه 97 درباره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، بر ضرورت و امکان پذیری افزایش وام ازدواج به 15 میلیون تومان تاکید کرد.
 مهر- رئیس سازمان خصوصی سازی از آغاز واریز سود سهام عدالت از صبح دیروز خبر داد و گفت: رقمی که به حساب هر مشمول واریز می شود، یک سوم از سود متعلق به آنها است که سقف آن هم ۵۰ هزار تومان است.
 سایت دولت- پیش نویس لایحه «مدیریت تعارض منافع در خدمات عمومی» با توجه به تأکید رئیس جمهور مبنی بر اطلاع رسانی تمامی اقدامات و تصمیمات جاری دولت به مردم، از سوی معاونت حقوقی رئیس جمهوری برای طی مراحل قانونی تصویب، به دولت تقدیم شده و در معرض نظرخواهی عمومی قرار گرفت.
 ایبنا- مدیرعامل موسسه اعتباری نور دلیل بروز بحران ها و مشکلات بانکی را بی توجهی به توصیه های کمیته بال و بانک مرکزی دانست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :