آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 230355
تاریخ انتشار : 19 دی 1396 11:5
تعداد بازدید : 428

راهکار AiMesh ایسوس برای ایجاد شبکه خانگی

ویژگی رایگان و جدید AiMesh، چندین روتر ایسوس را به هم متصل می کند تا یک سیستم Wi–Fi برای کل فضای خانه ایجاد شود و با معرفی این ویژگی کاربران می توانند از طریق مدل های سازگار ایسوس با این فناوری، یک سیستم Wi–Fi کامل و قدرتمند را در همه جای خانه ایجاد کنند.

فناوران- اگر چه سیستم های وای فای می توانند راه حل مناسبی برای همه شبکه مشکلات باشند، اما اغلب تنها در بسته های ثابتی موجود هستند و با انتخاب محدودی از سرعت Wi–Fi و ویژگی های سخت افزاری  محدودی را ارائه می شوند. با استفاده از AiMesh، کاربران می توانند با توجه به نیازشان یک سیستم Wi–Fi انعطاف پذیر برای کل فضای خانه ایجاد کنند، این درحالی است که همچنان از تمامی کارکردهای هر یک از روترهای ایسوس مانند عملکرد Wi–Fi و ویژگی های پیشرفته دیگر به طور جداگانه در شبکه می توان مورد استفاد قرار گیرند.  
فعال کردن AiMesh روی یک روتر سازگار ایسوس فقط نیاز به بروز رسانی میان افزار دارد که به کاربرد اجازه می دهد تا شبکه AiMesh به روتر اضافه شود، بنابراین کاربران می توانند مدل ها را با توجه به بودجه و یا نیاز خود ترکیب کنند، مطابقت بدهند و از روتر های قدیمی خود نیز بهره ببرند.
اکثر سیستم های ماژولار محدود به یک SSID تنها هستند، در حالی که AiMesh جریان ثابت و بدون قطعی  سیگنال و یا SSID های جداگانه ای برای هر باند فرکانس ارائه می کند. این امر باعث افزایش انعطاف پذیری  در شبکه می شود، همچنین بر خلاف مدل های مشابه موجود در بازار که از ویژگی های ثابت بهره می برند، AiMesh به گونه ای طراحی شده که حداکثر کارایی را برای هر روتر به کاربران ارائه دهد. به این ترتیب کاربران می توانند عملکرد کل سیستم وای فای را با توجه به نیازهای فردی خود تنظیم کنند. روترهای فعال AiMesh تمام ویژگی های اصلی شبکه خود از جمله ASi AiProtection، Adaptive QoS، کنترل والدین و دانلود مستر و غیره را حفظ می کنند، بنابراین کاربران نیازی به تنظیم مجدد و سازگاری با تنظیمات شبکه شخصی تک تک روترها و تجهیزات خود را ندارند. علاوه بر این، ویژگی های همه روترها با تمام شبکه AiMesh با صرف نظر از مدل های استفاده شده، به اشتراک گذاشته خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :