آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 230235
تاریخ انتشار : 18 دی 1396 11:40
تعداد بازدید : 528

بدون تیتر

مهر- معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار گفت: ثبت نام رسمی از متقاضیان برای دریافت تسهیلات اشتغال روستایی و اشتغال دانش آموختگان از روز دوشنبه (امروز) در سایت کارا آغاز می شود.

 سایت دولت- معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از احتمال کاهش مبلغ عوارض خروج از کشور نسبت به مبلغ قبلی که ۲۲۰ هزار تومان تعیین شده بود، خبر داد و گفت: افزایش تصاعدی که برای هر نوبت سفر درنظر گرفته شده بود، حذف خواهد شد.
 مهر- مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در جدیدترین گزارش خود پیش بینی کرد که رشد اقتصادی ایران به 4/1 درصد و نرخ تورم امسال هم به 10/5 درصد برسد.
 فارس- عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس گفت: یکی از پیشنهاد ات این بود که از محل 30 هزار میلیارد تومان کالاهای موجود در انبارهای سازمان اموال تملیکی برای اشتغال هزینه شود، اما خود این پیشنهاد مشکلاتی را برای تولید و اشتغال ایجاد می کند که رأی نیاورد، بنابراین درآمدی از محل اموال موجود در انبار سازمان اموال تملیکی برای اشتغال اختصاص نیافته است.
 مهر- گمرک ایران با ابلاغ ضوابط جدید واردات خودرو به گمرکات کشور، اعلام کرد: ترخیص خودروهای با سال ساخت بالاتر از یکسال، ممنوع است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :