آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22978
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1391 11:10
تعداد بازدید : 520

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس پیشنهاد کرد:

متولیان فرهنگ هم به کنگره موبایل بیایند

تنها اپراتورهای تلفن همراه و شرکت های وابسته به آنها مخاطب کنگره موبایل نیستند، بلکه جایگاهی برای متولیان فرهنگ در این کنگره باید تعریف شود.

محسن بیگلری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب در گفت‌و‌گو با ستاد اطلاع‌رسانی کنگره موبایل ایران، گفت: امروزه تعداد سیمکارت‌های واگذار شده به کاربران توسط اپراتورهای تلفن همراه از کل جمعیت کشور بیشتر است به شکلی که می‌توان گفت همه افراد به نوعی با این وسیله ارتباطی سروکار دارند.
وی با یاد آوری این مطلب که اپراتورهای تلفن همراه علاوه بر واگذاری سیم‌کارت، سرویس‌های ارزش‌افزوده گوناگونی ارایه کرده‌اند، گفت: استفاده از هر یک از این سرویس‌ها نیازمند به فرهنگ‌سازی مناسب است.
وی با بیان اینکه مسوولیت فرهنگ‌سازی تنها به عهده اپراتورهای تلفن همراه نیست، افزود: وزارت خانه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات، فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش و سایر وزارت‌خانه‌ها و حتی بسیاری از سازمان و نهادهای اجتماعی باید در زمینه فرهنگ‌سازی استفاده از تلفن همراه و سرویس‌های ارزش‌افزوده آن به وظیفه خود عمل کرده و در این حوزه ایفای نقش کنند.
این نماینده همچنین پیشنهاد کرد که علاوه بر اپراتورهای تلفن همراه، شرکت‌های وابسته به آنها و کارشناسان فنی، متولیان فرهنگ نیز در کنگره حضور یابند.به اعتقاد بیگلری، کنگره موبایل بهترین فرصت است که متولیان فرهنگ در کشور در آن حضور پیدا کنند و آنچه که لازم است در خصوص توسعه فرهنگی استفاده از این وسیله ارتباطی و خدمات وابسته را پیگیری کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :