آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22975
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1391 11:4
تعداد بازدید : 1211

مدیرعامل شرکت آریا همراه سامانه:

کنگره، متخصصان بین المللی موبایل را دعوت کند

حضور متخصصان از سایر کشورها در کنگره موبایل و برگزاری سمینارهای تخصصی، خروجی و نتیجه توسعه یافته ای برای مخاطبان در سطح بین المللی خواهد داشت.

دکتر اسماعیل ثنایی، مدیرعامل شرکت آریا همراه سامانه با بیان اینکه شرکت آریا همراه در بخش‌های مختلف صنعت تلفن همراه فعال است و خدمات ارایه کرده است، گفت: بهره‌بردای از نخستین و دومین مرکز داده اپراتور دوم تلفن همراه، اتصال این دو مرکز داده و در نهایت راه‌اندازی نخستین مرکز داده مجازی در خاورمیانه از اقدامات این شرکت درحوزه تلفن همراه است.
وی با اشاره به اینکه شرکت آریا همراه در حوزه خدمات ارزش افزوده و تولید محتوا با همکاری صداوسیما شرکت جدیدی به نام سروش همراه تشکیل داده است، افزود: این شرکت عهده‌دار ارایه محتوا و خدمات ارزش افزوده برای اپراتور دوم است.
ثنایی افزود: موبایل در سراسر دنیا رشد بسیاری داشته و هم‌اکنون در زمره صنایع پرمخاطب و پرکاربرد جهان قرار دارد و هر ساله با برگزاری کنگره موبایل بارسلون همه بازیگران صنعت تلفن همراه در حوزه‌های مختلف محتوا، شبکه، خدمات ارزش افزوده، زیرساخت، نرم‌افزار و سخت‌افزار از سراسر جهان گرد هم
می‌آیند.
این استاد دانشگاه با بیان اینکه این کنگره جایگاه خود را در جهان پیدا کرده است، افزود: این رویداد علاوه بر برگزاری نمایشگاه‌های متعدد دارای سمینارهای محوری با کیفیتی است که سخنرانان برجسته و نخبه‌ای از کشورهای مختلف در آن حضور دارند.
ثنایی با بیان اینکه برگزاری کنگره موبایل در ایران خلا موجود در این حوزه را پر می‌کند، گفت: اگرچه طی سال‌های گذشته شاهد برگزاری نمایشگاه تله‌کام بوده‌ایم، ولی این نمایشگاه متعلق به کل صنعت مخابرات است و تنها به تلفن همراه اختصاص ندارد.
وی با اشاره به اینکه کنگره موبایل ایران باید تمامی فعالان صنعت تلفن همراه در کشورمان را گرد هم آورد، گفت: باید سعی شود در سمینارها از کارشناسان و صاحب‌نظران برجسته دعوت به عمل آید تا با مطرح کردن دیدگاه‌های خود، آینده صنعت موبایل در ایران توسط متولیان امر به سمت توسعه ترسیم شود.
به گفته مدیرعامل شرکت آریا همراه سامانه هر چقدر زمینه برای شکوفایی خلاقیت‌ها و توانمندی‌های داخلی با حضور متخصصان از سایر کشورها درکنگره موبایل بیشتر شود، خروجی و نتیجه‌ای که از این رویداد کسب می‌شود بیشتر خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :