آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22969
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1391 10:56
تعداد بازدید : 427

بانک ها مخاطب مهم کنگره موبایل هستند

مدیرعامل مرکز فابا با اشاره به اینکه ضریب نفوذ تلفن همراه در کشور به بیش از صددرصد رسیده، گفت: رشد این فناوری بیانگر تغییر در فضای کسب وکار و سبک زندگی مردم است.

دکتر محمدرضا بیات، با بیان اینکه برگزاری کنگره موبایل منطبق با واقعیت‌های روز دنیاست، گفت: بر اساس آمارهای ارایه شده هم‌اکنون بیش از شش میلیارد نفر در جهان از تلفن همراه استفاده می‌کنند و ضریب نفوذ این وسیله ارتباطی در کشور ما به بیش از صددرصد رسیده است.
وی با بیان اینکه برگزاری این کنگره می‌تواند نتایج گوناگونی با خود به همراه داشته باشد، گفت: آگاه‌سازی جامعه از اهمیت موضوع، طرح مباحث علمی و عملی از سوی دانشگاه‌ها، صاحبان کسب‌و‌کار و سایر فعالان حوزه تلفن همراه و در نهایت ایجاد فرصتی برای تعامل و هم‌اندیشی فعالان در این حوزه از جمله نتایج کنگره خواهد بود.
بیات با بیان اینکه مخاطبان این کنگره، اپراتورهای تلفن همراه، صاحبان کسب‌وکار، شرکت‌های نرم‌افزاری، اصناف، بورس، بخش‌های حاکمیتی، رگولاتوری و بانک‌ها‌ و به خصوص بانک مرکزی است، افزود: این مجموعه‌ها باید از این فرصت استفاده کنند و با تعامل با یکدیگر به هم‌گرایی و هم‌افزایی دست
یابند.
مدیرعامل مرکز فابا با بیان اینکه نتیجه این کنگره می‌تواند منجر به افزایش تعامل بین متخصصان و فعالان فناوری همراه شود، گفت: باید مسایل و موضوعاتی که در این رویداد مطرح می‌شود، منطبق با شرایط کشور باشد.
به گفته وی، دراین شرایط علاوه بر اینکه نیازها و توانمندی‌های این عرصه شناخته می‌شود، همچنین صاحبان کسب‌وکار با درک این موضوع بستر فعالیت خود را برای پاسخ به نیازها بر اساس آن تنظیم می‌کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :