آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 229122
تاریخ انتشار : 6 دی 1396 11:17
تعداد بازدید : 1426

با درخواست مکرر کاندیداها از سازمان نظام صنفی:

امکان معرفی حضوری نامزدها در مجمع عمومی 7 دی فراهم شد

هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با درخواست کاندیداها برای معرفی حضوری در مجمع عمومی موافقت کرد و به این ترتیب، نامزدها می توانند به صورت اختیاری و به مدت حداکثر دو دقیقه، خود را معرفی کنند.

فناوران - پیرو درخواست نامزدهای این دوره انتخابات و پیشنهاد مشترک هیات نظارت و ستاد اجرایی مبنی بر فراهم کردن امکان معرفی حضوری کاندیداها در مجمع عمومی، هیات مدیره سازمان طی مصوبه ای اعلام کرد: 
علی رغم تعداد زیاد نامزدها و مدت زمان بسیار محدود مجمع و فشردگی دستور جلسه، با درخواست کاندیداها موافقت شده و هر یک از نامزدها می توانند در روز مجمع به مدت حداکثر دو دقیقه به معرفی خود و اهداف و برنامه هایشان برای هیات مدیره پنجم بپردازند.
براساس  این مصوبه، ترتیب معرفی نامزدها به صورت قرعه کشی خواهد بود.
با توجه به انتشار ویدئو معرفی نامزدها از سه هفته قبل در پورتال سازمان، معرفی حضوری کاندیداها در مراسم مجمع اختیاری است. همچنین در صورت عدم حضور کاندیدا در نوبت تخصیص یافته، فرصت ایشان قابل تجدید نیست و زمان اضافه هر کاندیدا قابل انتقال به کاندیدای دیگر نخواهد بود.
 پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از ساعت 8 صبح روز پنج شنبه هفتم دی ماه 96 در تالار دریای نور هتل پارسیان استقلال تهران برگزار می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :