آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 229109
تاریخ انتشار : 6 دی 1396 10:51
تعداد بازدید : 775

مديرعامل گروه فن‌آوا در جلسه توديع و معارفه:

فن آوا در حوزه استارت آپ ها شتاب بیشتری خواهد گرفت

علی نوری، مدیرعامل گروه فن آوا گفت: استارت آپ ها آینده صنعت فناوری اطلاعات هستند و ما باید در حوزه استارت آپ ها شتاب بیشتری داشته باشیم و آن را تقویت کنیم.

فناوران - آیین تودیع و معارفه مدیران عامل گروه فن آوا عصر روز دوشنبه با حضور مدیران، سهامداران حقوقی و اعضای هیات مدیره شرکت های تابعه گروه فن آوا برگزار شد.
در ابتدای این مراسم علی اصغر طراوتی، مدیرعامل سابق گروه فن آوا در تشریح اقدامات و خدمات انجام شده در زمان مدیریت خود گفت: از زمانی که اینجانب سکان کشتی گروه فن آوا و شرکت های تابعه را در دست گرفتم، تلاش کردم با برنامه ای استراتژیک و مدون براساس راهبری هیات مدیره محترم، در یک دوره 5 ساله اقدامات لازم برای متعالی سازی گروه فن آوا را انجام دهم.
وی افزود: به همین دلیل بر اساس این برنامه استراتژیک در ابتدا شکل دهی به زیر ساخت های سازمانی گروه فن آوا پرداخته شد و برای سال های 96 به بعد موضوع ورود قدرتمند به بازار را در سرلوحه فعالیت های خود قرار داده بودم.
طراوتی در ادامه سخنانش گزارش کاملی از فعالیت ها و خدمات گروه فن آوا از سال 92 تاکنون در محورهای توانمند سازی زیرساخت های سازمانی، خلق دارایی و ارزش افزوده  برای شرکت گروه فن آوا، روند سود آوری و درآمدزایی شرکت گروه فن آوا، کسب مزیت رقابتی و بهبود تصویر سازمانی و فعالیت در حوزه های فرهنگی، رسانه ای و رفاهی ارایه کرد.
در ادامه امین کلاهدوزان، نایب رییس هیات مدیره گروه فن آوا در آیین تودیع و معارفه مدیران عامل گروه فن آوا اظهارکرد: مهندس طراوتی در یکی دو سال گذشته از لحاظ سطح درآمد و اشتغال گروه فن آوا را به توفیقات خوبی رساندند و فن آوا را به سمت رشد و توسعه به پیش بردند.
وی با بیان اینکه در سال های گذشته نظم از حلقه های گمشده در مجموعه فن آوا بود، ادامه داد: آقایان تفرشی و طراوتی موفق شدند از جنبه های مختلف از جمله منظم کردن سطح درآمد گروه و ... نظم را به شرکت برگردانند که من از جانب تما می سهامداران از ایشان تشکر می کنم .
وی با آرزوی موفقیت برای علی نوری، مدیرعامل جدید گروه فن آوا گفت: امیدواریم که آقای نوری این مسیر را به طریق بهتر ادامه دهند. رویکرد فن آوا رویکرد توسعه ای بوده و امیدوارم همینطور ادامه پیدا کند و این گروه بتواند از بازیگر در این عرصه به مجموعه ای بازیگردان تبدیل شود و جناب آقای نوری با درایت و تخصصی که دارند، این مسیر را ادامه خواهند داد.
همچنین علی نوری، مدیرعامل جدید گروه فن آوا در آیین معارفه خود و تودیع مدیرعامل قبلی گروه فن آوا گفت: باید از هیات مدیره و مهندس طراوتی قدردانی کنم. ورود من به گروه فن آوا از طریق جناب آقای طراوتی انجام شد و من از ایشان درخواست می کنم که از این به بعد نیز ما را از کمک های خود محروم نکنند.
وی با بیان اینکه تلاش خواهم کرد تا برنامه ای را که به تصویب هیات مدیره فن آوا رسیده، اجرا کنم، ادامه داد: در برنامه ششم توسعه اهمیت ویژه ای به بخش ICT داده شده و این تاکید نشان می دهد که دولت و مجلس و مجموعه حاکمیت و نظام اهمیت این موضوع را به خوبی درک کرده اند.
نوری با بیان اینکه تغییرات صنعت IT  و ICT  عمدتا در دو بخش انجام می شود، گفت: این تغییرات یکی در بخش رگولاتوری و دیگری تغییراتی است که در خود این فضا صورت می گیرد.
مدیرعامل گروه فن آوا ادامه داد: ما باید بتوانیم نقش موثری در این حوزه ها داشته باشیم و خوشبختانه فن آوا نیز در برخی از حوزه ها ازجمله در حوزه خدمات ارزش افزوده اقدامات قابل توجهی انجام داده است.
وی بر ضرروت حمایت از استارت آپ ها نیز تاکید کرد و گفت: استارت آپ ها آینده صنعت فناوری اطلاعات هستند و ما باید در حوزه استارت آپ ها شتاب بیشتری داشته باشیم و آن را تقویت کنیم.
مدیرعامل گروه فن آوا  توانمندسازی کارکنان را نیز موضوع مهمی دانست و گفت: جذب و نگهداری کارکنان از جمله کارهای دشوار استکه ما باید توانمندی هایمان را ارتقا بدهیم.
نوری یکی از اهداف اصلی گروه فن آوا را رضایت سهامداران اعم از سهامداران خرد و کلان دانست و گفت: این موضوع جزء برنامه های ماست و امیدواریم در این حوزه نقش موثری داشته باشیم و به اهداف خود برسیم. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :