آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 229108
تاریخ انتشار : 6 دی 1396 10:49
تعداد بازدید : 496

معرفی نمایشگرهای Flip سامسونگ

سامسونگ نمایشگری جدید به بازار ایران فرستاده است که به کمک پایه منعطف و چرخانی که دارد می توان آن را به راحتی در هر نقطه ای از دفاتر کوچک و بزرگ سازمان ها قرار داد و از قابلیت های کاربردی آن بهره مند شد.

فناوران- این نمایشگر با عنوان Flip از نمایشگرهای E–Board است که با صفحه نمایش تعاملی خود امکان نوشتن و طراحی را برای کاربران فراهم کرده اند. 
نمایشگر ۵۵ اینچی Flip با رزولوشن اولترا اچ دی (UHD)، اتصال سریع و راحت به ابزارهای جانبی، داشتن قلم دیجیتالی کاربردی، پایه منعطف دستگاه و بسیاری از قابلیت های دیگر فضای تعاملی و سازنده ای را در جلسات اداری فراهم می کند.
با استفاده از نمایشگر Flip اعضای جلسه می توانند به کمک قلم دیجیتالی آن، ایده های خود را به تصویر بکشند. این امکان وجود دارد تا به طور همزمان ۴ نفر بر روی نمایشگر مطالبی را بنویسند و بکشند. برای پاک کردن موارد نوشته شده هم تنها کافی است انگشتان خود را روی شکل مورد نظر بکشید و دوباره شروع به نوشتن کنید. سطح صاف صفحه نمایش و انعطاف پایه نمایشگر تا ۴.۵ درجه عمودی موجب شده نوشتن روی سطح Flip به راحت ترین شکل ممکن صورت پذیرد.
در برخی از دفاتر اداری و تجاری به دلیل ابعاد کوچک اتاق جلسه امکان حضور نمایشگرهای حرفه ای نیست و همین موضوع موجب می شود تا کارمندان از مزایای این ابزار نوین نمایشی بی بهره بمانند. نمایشگر Flip با وجود ابعاد ۵۵ اینچی به گونه ای تنظیم شده که می توان از آن در حالت عمودی هم استفاده کرد و از قابلیت های آن در دو حالت افقی و عمودی بهره مند شد. این کار به کمک پایه منعطف نمایشگر راحت تر و کم دردسر انجام می شود.
در نمایشگرهای Flip سامسونگ ابزارهای جانبی مانند لپ تاپ، کامپیوترهای اداری، موبایل، تبلت و حافظه های USB به نمایشگر متصل می شوند و هر نوع سند و مدرکی در قالب ها و فرمت های مختلف ورد، پاورپوینت و اکسل بر روی صفحه نمایش چشم نواز UHD آن به تصویر در می آید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :