آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 226939
تاریخ انتشار : 19 آذر 1396 11:3
تعداد بازدید : 813

نگاهی به محصول LC–QR شرکت R&M

شرکت R&M یک طراحی هوشمندانه برای دسترسی و جدا کردن سوکت از آداپتور ارایه کرده است و کاربر می تواند به راحتی و بدون نیاز به غیر فعال کردن ضامن کانکتور، آن را جدا سازد. این مزیت باعث می شود که با استفاده از تمامی ظرفیت های این محصول جدید بتوان به راحتی و در زمان بسیار کم، هر یک از پورت ها را فعال یا غیر فعال کرد. همچنین این کانکتورها برای تعویض سریع قطب های A و B پچ کورد بسیار مناسب است. امروزه هنگامی که پچ کوردهای فیبرنوری سفارش داده می شوند، باید انتخاب کرد که از پلاریته استاندارد (A–B) یا از سیم کشی بدون اتصال متقاطع (A–A) استفاده می کنید. مراکز داده معمولاً از هر دو نوع سیم کشی استفاده می کنند. این به این معنی است که باید هر دو نوع پچ کورد را در انبار ذخیره داشته باشید. LC–QR شرکت R&M می تواند در چند مرحله ساده از نوع A–B به نوع A–A تبدیل شود. بنابراین تنها به یک مدل پچ کورد نیاز دارید تا بتوانید کابل کشی یک سایت را با هر مدل پیکر بندی انجام دهید. شرکت R&M کانکتور LC–QR را طوری طراحی کرده است که پلاریته آن را می توان به صورت دستی تغییر داد، حتی برای آداپتورهای تنظیم شده و نوع APC یک نوآوری جدید ارایه کرده است.

یکی از ویژگی های خاص آن ها طراحی کابل با قطر 1/4 میلی متر است که سهولت بی نظیری در مدیریت رک با تراکم بالا و پیکربندی پنل ها در مقایسه با کوردهای قدیمی با قطر 2 میلی متر و بیشتر فراهم کرده است. با این روش، کانکتور LC–QR به شما تراکم240 فیبر (یا 120 پورت) در یک یونیت رک را ارایه می کند. این به معنی قرارگیری مقدار باورنکردنی 10080 فیبر در یک رک 42U معمولی است که دستیابی به این نقطه، امری فوق العاده در تمرکز و تعداد خطوط انتقال دیتا، در یک حجم مشخص در نوع خود است.
شرکت R&M یک طراحی هوشمندانه برای دسترسی و جدا کردن سوکت از آداپتور ارایه کرده است و کاربر می تواند به راحتی و بدون نیاز به غیر فعال کردن ضامن کانکتور، آن را جدا کند. این مزیت باعث می شود که با استفاده از تمامی ظرفیت های این محصول جدید بتوان به راحتی و در زمان بسیار کم ، هر یک از پورت ها را فعال یا غیر فعال کرد. همچنین این کانکتورها برای تعویض سریع قطب های A و B پچ کورد بسیار مناسب است. امروزه هنگامی که پچ کوردهای فیبر نوری سفارش داده می شوند، باید انتخاب کرد که از پلاریته استاندارد (A–B) یا از سیم کشی بدون اتصال متقاطع  (A–A) استفاده می کنید. مراکز داده معمولاً از هر دو نوع سیم کشی استفاده می کنند. این به این معنی است که باید هر دو نوع پچ کورد را در انبار ذخیره داشته باشید.
برای دریافت مشاوره رایگان درباره دیتاسنترها می توانید با شماره 021–88943424–34
 (20 خط) تماس حاصل کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :