آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 226936
تاریخ انتشار : 19 آذر 1396 11:0
تعداد بازدید : 887

لوکس ترین کتابخوان الکترونیکی بازار را بشناسید

کتاب خوان آمازونKindle Oasis WiFi را که عنوان بهترین کتابخوان الکترونیکی بازار را نیز به خود اختصاص داده است، می توان باریک و سبک ترین کتاب الکترونیکی آمازون تاکنون دانست.

فناوران- این کتابخوان همچنین یکی از گران قیمت ترین کتابخوان های الکترونیکی بازار است.
این دستگاه تنها 131 گرم وزن و 3/4 میلی متر ضخامت دارد و از کتاب خوان Voyage حدود 20 درصد سبک تر و 30 درصد باریک تر شده است. البته ضخامت این کتاب خوان در تمام قسمت هایش یکسان نیست. بر قاب پشتی این کتاب خوان برجستگی محسوسی وجود دارد که باتری و سایر قسمت های الکتریکی دستگاه در آن قرار گرفته است. 
استفاده از این نوع طراحی سبب شده تا کاربر بتواند راحت تر این کتاب خوان را در دست بگیرد. 
آمازون همچنین در نمایشگر 6 اینچی این دستگاه 60 درصد LED بیشتری به کار برده است و به همین دلیل روشنایی این دستگاه بشتر است.
علاوه براین، نمایشگر Oasis همانند Voyage دارای تراکم پیکسلی 300ppi  است. درباره شارژدهی این کتاب خوان هم باید گفت که می تواند در کاربری ترکیبی تا بیش از دو هفته شارژ نگه دارد که کاملا مطلوب به نظر می رسد. به عبارتی Oasis با باتری خود تا دو هفته و با کاور و باتری می تواند نهایتا تا 9 هفته شارژ نگه دارد.
با طراحی بسیار ظریف و زیبا، مشخصات خوب و قیمت نسبتا بالایی که کتاب خوان Oasis دارد، باید آن را در زمره کتاب های الکتریکی لوکس و گران قیمت قرار دهیم. این دستگاه با قیمت یک میلیون و 750 هزار تومان در بازار موجود است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :