آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 226665
تاریخ انتشار : 14 آذر 1396 11:26
تعداد بازدید : 493

بدون تیتر

مهر- سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: جمهوری اسلامی ایران  مراتب اعتراض رسمی در خصوص قتل «بیژن قیصر» جوان ۲۵ ساله ایرانی در آمریکا را به دولت آن کشور ابلاغ کرد.


 ایرنا – محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان با تشریح مذاکرات انجام گرفته در ارتباط با کنوانسیون دریای خزر بین پنج کشور حوزه دریای خزر اعلام کرد: طبق یکی از توافقات این پنج کشور، هیچ نیروی نظامی خارجی نمی تواند در دریای خزر مستقر شود.
 ایرنا- نخستین کارخانه تولید شکر از خرما در الجزایر با فناوری ایرانی و با حضور شماری از مقام های الجزایری و سفیران مقیم در این کشور و «رضا عامری»سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایالت «بسکره» افتتاح شد.
 ایسنا- معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با نقد عملکرد بانک ها گفت: براساس مطالعات انجام شده تنها ۱۲ درصد از خانواده های ایرانی از وام و تسهیلات بانکی استفاده می کنند و دسترسی دهک های ثروتمند جامعه به این تسهیلات سه برابر دهک های پایین است.
 فارس- وزیر خارجه فرانسه با تکرار ادعاهای پیشین غرب درباره ایران ضمن توافق برلین و پاریس درباره برنامه موشکی تهران گفت: ایران باید از برنامه موشکی خود عقب نشینی کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :