آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 225994
تاریخ انتشار : 7 آذر 1396 11:21
تعداد بازدید : 306

بدون تیتر

فارس- وزرات نیرو در اقدامی نو برای استخدام مدیرکل روابط عمومی اطلاعیه صادر کرد. در متن اطلاعیه وزارت نیرو آمده است: در راستای راهبرد شایسته گزینی وزارت نیرو در دولت دوازدهم، این وزارت از افراد واجد شرایط و علاقمند به همکاری در سمت مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی دعوت به همکاری می نماید.


 فناوران- غلامرضا شریعتی استاندارخوزستان در جلسه انعقاد تفاهمنامه پرداخت تسهیلات کم بهره به بخش خصوصی با بانک ملی گفت: کل مبلغ تسهیلات ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار است که به مراکز تولیدی از جمله اصناف،اتاق های بازرگانی، اتاق های تعاون، شرکت های تعاونی و شرکت های دانش بنیان پرداخت می شود.بر اساس این تفاهم نامه، ۱۰ درصد از سود تسهیلات توسط بخش دولتی پرداخت می شود.
 ایسنا- در یکصد و چهاردهمین جلسه هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور مصوب شد که تا زمان تصمیم گیری شورای اقتصاد، گروه های کالایی و خدماتی حذف شده از اولویت قیمت گذاری گروه اول و دوم دستورالعمل به استثنای پنج مورد (خدمات مشاوران املاک، توقفگاه، نان حجیم و صنعتی، خدمات نمایشگاه های خودرو و خدمات آموزشگاه رانندگی) به گروه سوم اضافه شده و مطابق دستورالعمل نرخ گذاری کالا و خدمات صنفی، قیمت کالا و خدمات صنفی در این گروه توسط واحدهای صنفی با رعایت مقررات ذکر شده در دستورالعمل تعیین می شود و مسوولیت عدم رعایت مقررات مربوطه برعهده واحد صنفی بوده و اتحادیه های صنفی مجاز به اعلام قیمت نیستند.
 پایگاه اطلاع رسانی دولت- در جریان سفر هیات بانکی به مناطق زلزله زده به دستور ولی اله سیف، کمیته ای به ریاست معاون نظارتی بانک مرکزی و با حضور رییس شورای هماهنگی بانک های دولتی و رییس کانون بانک های خصوصی برای پیگیری و عملیاتی شدن تصمیمات نظام بانکی تشکیل می شود. این کمیته وظیفه نظارت بر تخصیص بهینه منابع بانکی در مناطق زلزله زده را برعهده دارد تا براساس اولویت بندی نیازها، منابع به صورت بهینه تخصیص داده شود.
 شاتا- پایان بیست و ششمین اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ترکیه یادداشت تفاهم و موافقت نامه همکاری میان وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران و وزیر اقتصاد ترکیه به امضا رسید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :