آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 225826
تاریخ انتشار : 5 آذر 1396 11:34
تعداد بازدید : 310

بدون تیتر

بانک مرکزی- رییس کل بانک مرکزی از کارکنان و نخبگان نظام بانکی خواست، ایده های خود را در پاسخ به سوال «چه راه کارهایی برای برچیده شدن زمینه شکل گیری مجدد موسسات اعتباری غیرمجاز در جامعه وجود دارد؟» تحت پویشی با عنوان «بازار پولی عاری از موسسات غیرمجاز» ارایه کنند.

 ایسنا- طیبه سیاوشی عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: لایحه منع خشونت علیه زنان در پایان کار خود قرار دارد و طی هفته آینده تقدیم مجلس خواهد شد.
 ایسنا- کشاورزیان، معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: از این به بعد تمام راه ها ۱۰ کیلومتر بر ساعت سرعت مجازشان کاهش خواهد یافت. بر این اساس سرعت مجاز در آزادراه ها از ۱۲۰ به ۱۱۰ کیلومتر، در بزرگراه ها به ۱۰۰ کیلومتر، جاده های اصلی به ۸۵ کیلومتر و جاده فرعی به ۷۰ کیلومتر بر ساعت کاهش خواهد یافت.
 فارس- در معاملات دیروز بازار جهانی ارزهای مجازی بیت کوین رکورد قیمتی جدیدی را به ثبت رساند و در ساعت 9:30 به وقت گرینویچ قیمت هر بیت کوین به 8500 دلار رسید.
 فارس- در آغاز معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل با ورود به کانال ۹۰ هزار واحدی، رشد ۱۱۳۷ واحدی را تجربه کرد.کارشناسان می گویند ورود به کانال ۹۰ هزار واحدی، در طول عمر بازار سرمایه بی نظیر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :