آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 225815
تاریخ انتشار : 5 آذر 1396 11:14
تعداد بازدید : 303

استقبال رئیس اتاق ایران از تهاتر سه جانبه بدهی ها

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در نامه ای به وزیر امور اقتصادی و دارایی از پیشنهاد او درباره تهاتر بدهی های بخش خصوصی با دولت استقبال کرد.

اتاق ایران- در نامه غلامحسین شافعی به مسعود کرباسیان آمده است: بازگشت به نامه جناب عالی خطاب به جناب آقای دکتر نوبخت معاون محترم رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص پیشنهاد "تهاتر بدهی دولت به بخش خصوصی و بخش خصوصی به بانک ها، با مطالبات دولت از بانک ها در 5 نسخه بودجه سال 97 ذیل حکم مربوط به اوراق تسویه خزانه"، بدینوسیله مراتب سپاس و امتنان خود را از پیشنهاد سازنده و اساسی حضرت عالی که کمک بسیار موثری در جهت رفع مسایل و مشکلات بنگاه های اقتصادی کشور خواهد بود ابراز می کنم.
وزیر امور اقتصادی و دارایی در نامه ای محمدباقر نوبخت، پیشنهاد تهاتر سه جانبه بدهی های دولت، بانک ها و پیمانکاران را ارائه داد و درخواست کرد که این پیشنهاد در لایحه بودجه سال 97 گنجانده شود.
مسعود کرباسیان معتقد است که مطالبات اشخاص حقیقی و حقوقی خصوصی و تعاونی از دولت با بدهی اشخاص یادشده به بانک ها و مؤسسات اعتباری غیر بانکی از طریق تسویه بدهی بانک ها و مؤسسات اعتباری غیر بانکی به دولت با صدور اوراق تسویه خزانه قابل تهاتر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :