آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 225791
تاریخ انتشار : 5 آذر 1396 10:40
تعداد بازدید : 550

امکانات جدید سامانه سوابی بیمه شدگان

سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: قابلیت نمایش سوابق به تفکیک سال، ماه و روز در سامانه سوابق بیمه شدگان به وجود آمد.

مهر- با توجه به درخواست و مطالبه بسیاری از بیمه شدگان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی جهت اطلاع از میزان سوابق پرداخت حق بیمه خود و در راستای ارایه خدمات غیرحضوری و اطلاع رسانی شفاف، امکان نمایش و چاپ سوابق به تفکیک در سامانه اینترنتی مشاهده سوابق بیمه شدگان مهیا شده است.
بیمه شدگان متقاضی استفاده از این خدمت که تاکنون از این سرویس سازمان استفاده نکرده اند می توانند به بخش مشاهده سوابق بیمه شدگان در پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی  tamin.ir مراجعه، با استفاده از راهنمای موجود، در سامانه مذکور ثبت نام کرده پس از ایجاد و فعال شدن حساب کاربری، از  وضعیت بیمه پردازی و سوابق پرداخت حق بیمه خود مطلع شوند.
بیمه شدگان باید آگاه باشند که ممکن است برخی از سوابق پرداخت حق بیمه مربوط به سنوات گذشته (سوابق قدیمی) در سامانه اینترنتی مشاهده سوابق نمایش داده نشود که می توانند با مراجعه به شعبه ذی ربط یا آخرین شعبه محل بیمه پردازی، نسبت به دریافت، تکمیل و ارایه فرم مربوطه به انضمام مدارک و مستندات لازم و طرح اعتراض اقدام کنند. بدیهی است مراتب اعتراض بیمه شدگان وفق ضوابط مورد رسیدگی قرار گرفته و در صورت حصول نتیجه، سوابق مورد نظر از طریق سامانه اینترنتی مشاهده سوابق قابل رویت خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :