آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 225785
تاریخ انتشار : 5 آذر 1396 10:35
تعداد بازدید : 1064

رونمایی از اپلیکیشن تلفن مجازی بیتل

امنیت مسافران تاکسی های آنلاین افزایش می یابد

در یک نشست خبری از دو اپلیکیشن تلفن مجازی بیتل و نسخه داروخانه اپلیکیشن شمیم سلامتی رونمایی شد.

فناوران-  با توجه به اینکه امروزه داشتن یک ارتباط تلفنی با شماره تلفن مجازی برای بسیاری از اپلیکیشن ها و مخاطبان آنها یک نیاز اساسی محسوب می شود، بیتل این خدمات را طراحی، اجرا و آماده بهره برداری کرده است.
مدیر پروژه بیتل در این مراسم رونمایی از اپلیکیشن بیتل  با بیان  اینکه در سرویس بیتل شماره تلفن دو نفر که با هم تماس می گیرند مشخص نمی شود گفت: ما این امکان را فراهم کرده ایم که طرفین، با امنیت و آرامش کامل با شخص مورد نظر خود و بدون مشخص شدن شماره های تماسشان ارتباط برقرار کنند.
امیرهوشنگ کمالی فرد اظهار کرد: دغدغه های به وجود آمده بخاطر اپلیکیشن های واسطه محور به خصوص در تاکسی های آنلاین، ما را بر آن داشت که خدمتی را در سطح ملی ارایه کنیم که دغدغه مردم را در رابطه با این شرکت ها مرتفع کند و حدود یک سال است که روی آن کار می کنیم. کمالی فرد گفت: بیتل می تواند در بحث مشاوره مانند مشاوره پزشکی، کسب و کارهای مختلف و روانشناسی نیز کمک کند که کارهای اجرایی آن در حال انجام است.
 کاربرد اپلیکیشن بیتل در فضای B2C  و B2B  
همچنین در این نشست م محمدرضا سوهانیان مدیرعامل شرکت هوشمند اول درباره کاربردهای مهم این پروژه توضیح داد: این پروژه در فضای B2C  و B2B  کاربری دارد و حوزه وسیعی را شامل می شود. با توجه به زیرساخت مکالمه ای که دیده شده، بیتل درواقع سرویس مدرن با شبکه کلاسیک اپراتور است چون به هر حال اپراتورهای موبایل به دنبال ورود به فضای دیجیتال هستند و اینکه از ابزارهای خود برای ارایه سرویس بهتر به بیزینس ها استفاده کنند. سوهانیان با بیان اینکه این سرویس را به عنوان پایه در اختیار مردم قرار دادیم و درواقع مشتری اصلی آن، شرکت هایی هستند که تعداد زیادی پرسنل دارند گفت: با قرار دادن این اپلیکیشن از سوی سازمان ها و شرکت ها به پرسنل خود درواقع مدیریت متمرکز مالی انجام می شود و علاوه بر کاهش هزینه در بخش های مختلف، کاهش هزینه مکالمه نیز خواهند داشت.وی با بیان اینکه کاربری اصلی اپلیکیشن ها برای بیرینس هاست اظهار کرد: در کنار همه اینها کسانی هستند که می خواهند ارتباط یا مکالمه خاص داشته باشند که این امکان را فراهم کردیم.
 رونمایی از نسخه داروخانه اپلیکیشن شمیم سلامتی
در ادامه مراسم از نسخه داروخانه اپلیکیشن شمیم سلامتی نیز رونمایی شد.
سیدمحمدمهدی کاظمی ،  مدیر فنی پروژه شمیم سلامتی با بیان افزودن امکان جدیدی در شمیم داروخانه که بخشی از شمیم سلامتی است گفت: سرویس فاکتور الکترونیکی علاوه بر سرویس نسخه یاب به اپلیکیشن شمیم داروخانه اضافه شده و در عین حال همزمان با شمیم داروخانه، نسخه جدید شمیم سلامتی هم عرضه می شود.
وی افزود: در این سرویس این امکان فراهم است که متقاضیان به صورت 24ساعته بتوانند داروهای خود را در داروخانه ها  جست وجو کنند و در این راستا اپلیکیشنی به اسم شمیم داروخانه را آغاز کردیم که افرادی که نسخه ای دارند، می توانند تصویر نسخه یا اسم دارو یا دیگر اقلا می را که در داروخانه عرضه می شود، در این اپلیکیشن وارد کرده و اقلام یا داروی مورد نیاز خود را در کمتر از یکساعت پیدا کنند.
وی یادآور شد: حدود 80درصد داروخانه های کشور این اپلیکیشن ها را نصب کردند.
کاظمی با بیان اینکه امکان جدیدی در شمیم داروخانه اضافه شده، گفت: سرویس فاکتور الکترونیکی علاوه بر سرویس نسخه یاب به اپلیکیشن شمیم داروخانه اضافه شده و در عین حال همزمان با شمیم داروخانه، نسخه جدید شمیم سلامتی هم عرضه می شود.
وی در عین حال افزود: بحث بیمارستان یاب و آزمایشگاه تشخیص طبی نیز به این اپلیکیشن اضافه شده و در حال حاضر کاربران از آن استفاده می کنند؛ از سویی امکان نوینی درحوزه سلامت کشور در حال ایجاد است که به سمت الکترونیکی شدن سلامت و نسخه حرکت کنیم.
کاظ می همچنین با اعلام راه اندازی کمپین جدید شمیم سلامتی گفت: شناسایی متخصصان پزشکی معتبر از دیگر کارهایی است که در سال جاری در برنامه داریم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :