آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 225781
تاریخ انتشار : 5 آذر 1396 10:29
تعداد بازدید : 653

به انتخاب اینتربرند

ایسوس پنجمین سال برند برتر بین المللی شد

ایسوس برای پنجمین سال متوالی به عنوان برند برتر بین المللی انتخاب شد.

فناوران- این گزینش که از سوی  Interbrand از بین برندهای تایوانی صورت گرفته است، ایسوس را به عنوان برند برتر برگزیده و نشان 2017 Taiwan Global Brands Survey را به این برند اهدا کرد.
 تخمین زده می شود که نام تجاری این شرکت دارای ارزش 1/678میلیارد دلار (دلار آمریکا) است.
 بررسی سالانه Taiwan Global Brands Survey هم به عنوان یک شاخص کلیدی در نشان دادن اهمیت برندهای تایوانی در بازارهای جهانی شناخته شده است. ایسوس و دیگر برندهای تایوانی که در لیست 20 برند برتر این بخش قرار گرفته بودند، در مراسم اهدای جوایز Best Taiwan Global Brands Awards 2017 شرکت کردند. این مراسم از سوی وزارت امور اقتصادی تایوان برگزار شده بود.
رکس لی مدیر فروش و بازاریابی ایسوس، نماینده این شرکت برای دریافت این جایزه بود. وی گفت: ما افتخار می کنیم که برای یک سال دیگر و پنجمین سال متوالی موفق به کسب نشان برند با ارزش تایوان شده ایم. این مساله نشان دهنده تعهد ایسوس به ارایه بالاترین سطح نوآوری و برتری است. 
همچنین Forbes برند ایسوس را به عنوان یکی از برترین شرکت های جهان در زمینه های صداقت، رفتار اجتماعی، حفاظت از محیط زیست و عملکرد محصولات معرفی کرده است. 
همچنین ایسوس یکی از برندهای برتر در زمینه دریافت جوایز گوناگون از جمله 15 نشان iF Design، نه جایزه Red Dot، پانزده نشان Good Design و 44 جایزه نشان برتر تایوان است. این جوایز تعهد این برند را برای طراحی برتر و تعهد به ایجاد محصولاتی که بیش از انتظارات کاربران است، تایید می کند.
ایسوس علاقه خود به حمایت از تیم های بازی را با پشتیبانی از تیم های Ninja in Pyjamas  و SK Telecom T1 و همچنین برپایی مسابقات ROG Masters با جوایز سالانه 500 هزار دلار به نمایش گذاشت. دامنه اقدامات ROG در این زمینه با همکاری با هتل های زنجیره ای تایوان ادامه یافت؛ ایسوس همچنین نخستین هتل گیمینگ جهان را نیز راه اندازی کرده است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :