آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 225608
تاریخ انتشار : 4 آذر 1396 8:58
تعداد بازدید : 809

خدمات ویژه هوواوی برای خریداران ایرانیMate 10 و Mate 10 Pro

هوواوی خدمات VIP را که سطحی بالاتر از خدمات رایج در بازار است، به خریداران ایرانیMate 10 و Mate 10 Pro ارایه می کند.

فناوران - هوواوی که اخیراً گوشی های سری Mate 10 در مدل های Mate 10 و Mate 10 Pro به بازار ایران عرضه کرده است، برای خدمات پس از فروش این گوشی ها، علاوه بر گارانتی رایج گوشی های هوواوی، طرح ویژه ای را در نظر گرفته است.
این طرح ویژه خدماتی شامل تعویض رایگان صفحه نمایش Mate 10 و Mate 10 Pro در صورت شکستن یا آسیب دیدن بر اثر سقوط، ضربه و هر نوع آسیب فیزیکی است. در شرایط عادی در صورتیکه صفحه نمایش گوشی تلفن کاربر دچار آسیب دیدگی شود ، این سرویس به او این امکان را می دهد که یکبار صفحه نمایش گوشی به صورت رایگان تعویض شود.
گفتنی است این خدمات به مدت 6 ماه از تاریخ فعال سازی فقط برای یکبار قابل ارایه است. در صورتی که صفحه نمایش Mate 10  و Mate 10 Pro در طول مدت 6 ماه از تاریخ فعال سازی دچار آسیب دیدگی شود، کارشناسان مربوطه در مرکز تماس هوواوی به شماره 42000 – 021 در خواست کاربران را ثبت کرده و هماهنگی های لازم را جهت دریافت دستگاه معیوب از در منزل یا محل کار کاربر انجام خواهند داد.
بر اساس این گزارش خدمات مذکور کاملاً رایگان بوده و نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای حتی برای ارسال و دریافت گوشی معیوب نیست. به علاوه بدیهی است که در این سرویس همانند همه سرویس های مراکز خدمات هوواوی از قطعات اصلی و اورجینال هوواوی استفاده خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :