آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224920
تاریخ انتشار : 24 آبان 1396 10:46
تعداد بازدید : 1694

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اعلام کرد:

ثبت نام حضوری نامزدهای انتخابات سازمان به دلیل قطعی پورتال

با توجه به بروز مشکلات فنی و قطعی موقت پورتال مرکزی سازمان استان ها، نامزدهای پنجمین دوره انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران می توانند برای ثبت نام و ارایه مدارک به صورت حضوری تا زمان برقراری پورتال به دبیرخانه سازمان مراجعه کنند.

فناوران- کاندیداها می توانند تا زمان برقراری پورتال برای ثبت نام و دریافت فرم های موردنیاز به صورت حضوری به دبیرخانه سازمان به آدرس خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، خیابان شهید عربعلی، کوچه نهم، پلاک 13 مراجعه کنند.
ضرورت پر کردن فرم اعلام کاندیداتوری
لازم به ذکر است نامزدها باید پیش از مراجعه به سازمان، فرم اعلام کاندیداتوری خود را در شاخه موردنظر از طریق کانال تلگرام سازمان به آدرس @IctGuild دانلود کرده و پر کنند. سپس با در دست داشتن دو قطعه عکس، کپی شناسنامه، کپی کارت ملی و فرم پر شده اعلام کاندیداتوری خود به دبیرخانه سازمان مراجعه کنند.
نامزدها می توانند پس از این مراجعه حضوری، به محض برقراری پورتال، به صورت الکترونیکی نیز در سامانه انتخابات به آدرس election.irannsr.org ثبت نام کنند.

داشتن مجوز معتبر شرط حق رای در انتخابات است
تنها اعضای دارای مجوز فعالیت معتبر سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تهران در مجمع و انتخابات سازمان در روز 23 آذرماه جاری حق رای دارند. 
براساس مصوبه شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، تنها اعضای دارای مجوز فعالیت معتبر حداقل تا تاریخ انقضای 24/9/1396 دارای حق رای در مجمع عمو می عادی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران  هستند. 
به منظور حفظ حقوق اعضای محترم، دبیرخانه سازمان از تمام اعضا دعوت می کند در صورت معتبر نبودن مجوز فعالیت تا تاریخ روز برگزاری مجمع، در اسرع وقت برای تمدید مجوز خود اقدام کنند.

الزام ارایه فرم استشهادیه برای کاندیداها
مطابق  اساس نامه سازمان نظام صنفی رایانه ای، نامزدهای عضویت در هیات مدیره سازمان باید فرم استشهادیه را به عنوان یکی از مدارک ثبت نام خود به امضای 5 درصد از اعضای سازمان برسانند. 
فرم استشهادیه هر نامزد انتخابات برای هر کاندیدا حسن شهرت اجتماعی، شغلی، علمی و حرفه ای و عدم اشتهار به فساد اخلافی وی را  تایید می کند.
لازم به ذکر است  در پر کردن فرم استشهادیه، علاوه بر اخد امضای اعضا در شاخه شرکت ها و فروشگاه ها، وجود مهر شرکت و فروشگاه مذکور در کنار امضا الزا می است. تعداد امضاهای موردنیاز کاندیداها در هر شاخه در عکس پیوست آمده است.
پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران امسال در شاخه های شرکت ها، فروشگاه ها، مشاوران و همچنین بازرس روز پنج شنبه 23 آذرماه جاری در تالار دریای نور هتل پارسیان استقلال تهران و به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :