fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 224917
  تاریخ انتشار : 24 آبان 1396 10:39
  تعداد بازدید : 1028

  سازمان اوقاف صاحب پیشخوان الکترونیکی شد

  پیشخوان الکترونیکی سازمان اوقاف با حضور نماینده ولی فقیه و رییس سازمان اوقاف و مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات این سازمان رونمایی شد.

  فارس- محمد مومنی، مدیرکل مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان اوقاف درباره این سامانه گفت: پیشخوان الکترونیکی سازمان اوقاف در راستای ارایه خدمات به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته در خدمت مردم و مخاطبان سازمان اوقاف، جهت تسهیل خدمات پرداخت خواهد بود.
  وی درباره مزایای این پیشخوان گفت: افزایش مشارکت مردمی در انجام امور خیریه، وقف و نذور امامزادگان و افزایش آگاهی عمومی درباره خدمات وقف، امور خیریه، امامزادگان و دیگر موضوعات مرتبط از مزایای این پیشخوان هستند.
  مدیرکل مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان اوقاف تسهیل در امور پرداخت از طریق الکترونیکی شدن فعالیت ها را از دیگر ویژگی های این پیشخوان دانست و افزود: امکان پرداخت به وسیله تمامی کارت های بانکی عضو شتاب بدون نیاز به ورود رمز دوم، cvv2، تاریخ انقضا و ... از دیگر امتیازات این پیشخوان است.
  وی یادآور شد: ایجاد شفافیت و نظارت عمومی بر فعالیت ها و اقدامات متولیان و مرتبطان موقوفات، امامزادگان و اجرای نظام های مدیریتی در ادارات از دیگر ویژگی های پیشخوان الکترونیکی سازمان اوقاف است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :