آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224288
تاریخ انتشار : 14 آبان 1396 11:57
تعداد بازدید : 275

بانک آینده ایزو 10015 گرفت

بانک آینده در راستای الگوبرداری از سازمان های متعالی و سرآمد و با هدف بهبود مستمر و روان سازی فرآیندهای آموزش و التزام به اصول تعالی سازمانی، از اسفند ماه 1395، اقدام به استقرار الزامات استاندارد مدیریت آموزشی کرده و در راستای اظهار انطباق عملکرد با سیستم بین المللی مذکور، آمادگی خود را برای اجرای مرحله ممیزی خارجی اعلام داشت.

بانک آینده - در اجرای فرآیند ممیزی این سیستم، فرآیندهای اصلی آموزشی مشتمل بر نیازسنجی، برنامهریزی، اجرای دوره ها، ارزیابی اثربخشی آموزش و نیز مدیریت، پایش و بهبود این فرآیندها ارزیابی گردیده و تطبیق كامل آنها با استاندارد آموزشی ایزو 10015 مورد تأیید ممیزان رسمی واقع شد.
پس از طی مراحل مذکور، بانک آینده موفق شد گواهینامه استاندارد بین المللی مدیریت آموزش ISO10015 را از مرجع مذکور در کشور آلمان دریافت کند.
از جمله مهم ترین دستاوردهای استقرار استاندارد پیش گفته در بانک، شفافسازی و بهبود فرآیندهای آموزشی، بازنگری مستندات تخصصی، تهیه نظام نامه آموزشی، تدوین مدل شایستگی ودرنهایت ا فزایش رضایتمندی مشتریان است. بانک آینده در راستای التزام خود به مسیر تعالی و سرآمدی، پیاده سازی سیستم های مدیریتی را به عنوان ابزاری برای تغییر و تحول سازمانی به کار برده و همواره با ارزیابی ها و بهبود مستمر در تمامی حوزه های بانک، اهتمام خود را جهت مشعوف سازی تمامی سطوح ذینفعان ابراز می کند. بانک آینده تعهد به مسیر تعالی و سرآمدی را زیربنای خلق آینده پایدار و موفقیت سازمانی خود تعیین کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :