آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224144
تاریخ انتشار : 13 آبان 1396 9:26
تعداد بازدید : 671

با انتشار صورت مالی سه ماهه سوم سال

زوکربرگ: حفاظت شبکه از افزایش سود مهم تر است

مدیرعامل فیس بوک پس از انتشار گزارش عملکرد مالی فصل سوم سال 2017 این شبکه اجتماعی اعلام کرد: برای ما حافظت از جامعه مان مهم تر از به حداکثر رساندن سودمان است.

فناوران- زوکربرگ گفت: کسب و کار ما همچنان رو به رشد است و به خوبی پیش می رود اما اگر خدمات ما مردم را به یکدیگر نزدیک نکند، هیچ یک از این پیشرفت ها مهم نیست. 
دیوید ورنر، مدیر ارشد مالی این شبکه اجتماعی نیز خبر داد هزینه های عملیاتی فیس بوک سال 2018 به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت زیرا این شبکه اجتماعی قصد دارد برای تامین امنیت و محتوای شبکه هزینه و سرمایه گذاری بیشتری کند.
گزارش جدیدی که فیس بوک اول نوامبر منتشر کرده نشان می دهد درآمد تبلیغات موبایلی این شبکه اجتماعی 88 درصد رشد داشته و  درآمد تبلیغات به صورت کلی در سه ماه سوم سال جاری حدود 84 درصد کل درآمد این کمپانی را تشکیل می دهد.
در حال حاضر فیس بوک بیش از 23 هزار کارمند دارد که نسبت به سال گذشته 47 درصد رشد داشته. گفتنی است سهام فیس بوک امسال بیش از 50 درصد افزایش یافته است و درآمد این شبکه اجتماعی در این دوره 10.3 میلیارد دلار اعلام شده که 47 دردصد بیش از پیش بینی ها بوده.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :