fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 224143
  تاریخ انتشار : 13 آبان 1396 9:24
  تعداد بازدید : 586

  وقتی فوراسکوئر خلاف عفت عمومی است

  پس از فیلتر شدن اپلیکیشن های مکان محوری مانند سوآرم و فوراسکوئر کاربران زیادی در توییتر از وزیر ارتباطات گلایه کردند و خواستار توضیحی در این باره شدند. وزیر ارتباطات، چند روز بعد در صفحه توییتر خود azarijahromi@ درباره این فیلترینگ ها نوشت: «سایت های فیلتر شده اخیر، توسط مقام قضایی در دسته خلاف عفت عمومی تشخیص داده شده اند. طی نامه ای از دادستان محترم درخواست بررسی مجدد کرده ام».

  بهار ادیبان
  واکنش برخی کاربران توییتر به توضیح را بخوانید: 
  واقعن #Swarm چطور می تواند شامل این موارد شود جناب وزیر؟ 
  با وجود پروکسی ها و وی پی ان های قدرتمند امروزی، اعمال فیلتر ها دسترسی ها را محدود نمی کند و فقط توهین است به عموم از طرف مراجع قضایی. 
  منظورشان کدام خلاف عفت عمومی است؟ 
  امیدوارم نامی هم از #تاینی_موویز  برده باشید. 
  Forsquare یک امکان برای مشاغل مختلف بود برای تبلیغات؛ مثلا رستوران ها ،کافی شاپ ها، اماکن سرگرمی– تجاری و ... لطفا پیگیر باشید.
  خلاف عفت عمومي يا خلاف منافع شركت هاي خصوصي– دولتي
  مقام قضایی بدون تصویب کمیته فیلترینگ نمی تواند سایت یا اپلیکیشنی را فیلتر کند. وزارتخانه شما نماینده دارد در کمیته فیلترینگ.
  طنز جالبی است وزیر جوان. آمدید در این فضای فیلتر شده وعده دادید و گفتید به عنوان وزیر از دادستان درخواست بررسی مجدد کردم. 
  آقای وزیر درباره Swarm پیگیری بیشتری برای تجدید نظر بکنید این اپ با چک این توریست ها، به صورت رایگان جاذبه های توریستی و فرهنگ ما را تبلیغ می کرد. 
  جناب وزیر! تا زمانی که سیستم قضایی بر اساس معیا ر های گنگ و غیرشفاف عمل می کند و توضیحات یک جمله ای می دهد نارضایتی عمومی حل نمی شود. 


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :