آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224136
تاریخ انتشار : 13 آبان 1396 9:20
تعداد بازدید : 839

نظر ژنرال صهیونیست درباره توان سایبری ایران

یک ژنرال ارتش رژیم صهیونیستی ضمن متهم کردن ایران به انجام حملات سایبری علیه اسرائیل تاکید کرد که ایران توانایی های سایبری خود را بسیار بهبود بخشیده است.


فارس - براساس خبری که رویترز منتشر کرده است، یک ژنرال ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که ارتش روزانه با هزاران حمله سایبری مواجه است که اغلب آنها توسط ایران و یا با هماهنگی این کشور انجام می شود.
وی همچنین گفته که توانایی سایبری ایران هر روز درحال بهبود است. «ناداف پادان» رئیس اطلاعات، ارتباطات و کنترل امنیت سایبری فرماندهی ارتش اسرائیل افزود: ایران حملات خود به اسرائیل را با استفاده از هم پیمانان خود مثل حزب الله لبنان افزایش داده است. وی همچنین مدعی شد؛ آنها یک ابرقدرت و یک دولت هنرمند در زمینه سایبری نیستند اما آنها به مراتب توانایی خود را بهبود بخشیده اند. براساس گزارش رویترز، این درحالی است که اسرائیل به همراه متحد خود آمریکا عامل ایجاد ویروس مخرب استاکس نت بود که در سال 2010 علیه زیرساخت های هسته ای ایران به کار گرفته شد. پادان در واکنش به این مساله گفته که او مسوولیتی در زمینه اقدامات و تاکتیک های تهاجمی سایبری رژیم صهیونیستی ندارد! وی مدعی شد که ایران مسوول هزاران حمله سایبری علیه تل آویو است که به طور روزانه انجام می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :