آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224127
تاریخ انتشار : 13 آبان 1396 9:10
تعداد بازدید : 613

در نشست مدیران شرکت پردیس صنعت سیاره سبز با مسوولان بانکی اعلام شد:

آمادگی گرین برای تولید محصولات خاص به سفارش مشتریان

مدیران شرکت پردیس صنعت سیاره سبز (گرین) چهارشنبه 10 آبان ماه سال جاری در همایشی با حضور مسوولان فناوری اطلاعات بانک ها و موسسات مالی کشور ضمن معرفی سبد کالایی و خدمات پس از فروش این شرکت اعلام کردند: گرین با شناسایی نیازهای مشتریان آماده است که محصولات خاص برای موسسات دولتی و خصوصی تولید کند.

فناوران - مهدی میرنقی، مدیر بازاریابی شرکت گرین در نشست مسوولان بانکی با مدیران شرکت گرین هدف از برگزاری این مراسم را آشنایی سیستم بانکی کشور با گرین و محصولات آن دانست و گفت: دنیای بازاریابی دنیایی نیست که دیگر بتوان با یک کاتالوگ به معرفی محصولات و توانمندی های یک شرکت پرداخت. بلکه با پیشرفت سریع تکنولوژی، علم بازاریابی هم رشد زیادی داشته است.
وی افزود: بازاریابی نیازمند یک برنامه ریزی پویا بوده و از فاکتورهای مختلفی باید در پیشبرد اهداف فروش استفاده کرد. در حال حاضر شناخت نیازهای مشتری در اولویت فعالیت های شرکت گرین قراردارد. و این نیازها بسته به سازمان ها و مشتریان مختلف تفاوت زیادی دارد.
وی افزود: بحث تامین نظر مشتریان یکی از مباحث مهمی است که برای کسب اعتماد بسیار ضروری است و گرین به جایگاهی رسیده که با درک این موضوع نیازهای مشتریان را شناسایی کرده و با توجه به آن محصول ارایه می کند. مدیر بخش بازاریابی شرکت گرین اضافه کرد: در همایش های مختلف اعلام کرده ایم که گرین آماده است به واسطه نیاز محصولات خاص برای تک تک مصرف کنندگان تولید کند. فقط کافی است موسسات درخواست های خود را اعلام کنند تا بررسی شود.
میرنقی درباره موضوع مهم دیگری که شرکت برای توسعه فعالیت و اهداف خود در دستور کار دارد، گفت: بحث بعدی برگزاری نمایشگاه های دایمی در سراسر کشور است که مشتریان می توانند با مراجعه به آنجا تمام محصولات گرین را ببینند و به صورت امانی آن را تست کنند.
وی با بیان اینکه هر چیزی باعث شود رضایت مشتریان از بین برود، خط قرمز گرین است، افزود: واقعا هدف گرین سود بردن ریالی نیست و ما سود را در رضایت مشتریان و کیفیت بالای محصول می بینیم.
 میرنقی همچنین با بیان اینکه گرین دوره های آموزشی رایگان استاندارد برای موسسات دولتی و خصوصی برگزار می کند، گفت: شرکت گرین از ابتدای فعالیت، حداقل استانداردهایی را برای خود تعریف کرد که بر مبنای آن کار می کرد و اکنون بعد از 20 سال به جایگاهی رسیده است که اداره استاندارد شرکت گرین را به عنوان مرجع آموزش استاندارد قبول دارد.
وی افزود: شرکت گرین با توجه به توانایی های خود کلاس آموزش استاندارد را از ابتدای سال جاری به صورت رایگان برگزار کرده و از حاضران این نشست نیز می خواهیم در این کلاس های رایگان شرکت کنند.
در ادامه نشست، خوش سیر مدیر فروش شرکت گرین گفت: این شرکت وارد دهه سوم فعالیت خود شده و در این مدت عنوان بهترین تولیدکننده  ایران را چندین بار به دست آورده است و سه مرتبه لوح حمایت مصرف کنندگان را نیز به دست آورده ایم. 
وی افزود: شبکه فروش پردیس صنعت سیاره سبز به چهار سیستم محصولات خود را در سطح کشور توزیع می کند. اولین روش نمایندگان خود در سراسر کشور است. روش دوم فروش محصولات به صورت آنلاین و روش سوم فروشگاه ها و نمایشگاه های دائمی در سراسر کشور و روش چهارم خود شرکت است. 
هومن میرزا، مدیر فنی گرین از دیگر سخنرانان جلسه بود که توضیحاتی درباره محصولات سبد کالایی گرین ارایه کرد و گفت: ما در حال حاضر 2 برند HP و CHENBRO را به سبد محصولات خود اضافه کرده ایم. برند HP را که همه می شناسند و نیاز به معرفی ندارد؛ ولی برند چینی CHENBRO با مدل SR209 طراحی ایستاده مخصوص کسب و کارهای کوچک و متوسط طراحی شده این سرور بسیار مناسب برای مراکزی است که می خواهند سرویس آی تی داخلی را به سایت ها و شعبه های دورتر گسترش دهند و مدل RM14604 این محصول یکی از بهترین انتخاب ها برای مراکز در حال رشد و همچنین سازمان هایی است که می خواهند با هزینه  پایین سرویس های آی تی خود را به سایت و شعب دیگر خود گسترش دهند.
سپس کیومرث امیری، مدیر تجهیرات شبکه شرکت گرین به معرفی محصولات و تجهیزات شبکه این شرکت پرداخت و گفت: کمپانی کره ای توتولینک به عنوان یکی از تولیدکنندگان حرفه ای محصولات شبکه شامل روترهای بی سیم، اکسس پوینت های Indoor و Outdoor کارت های شبکه یو اس بی ، ماژول های بی سیم و ... در جهان شناخته می شود. گرین اقدام به عرضه تجهیزات شبکه کامپیوتری با نشان تجاری TOTOLINK کرده تا گا می در جهت ترویج فرهنگ استفاده ار محصولات با کیفیت در حوزه سخت افزار کامپیوتر بردارد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :