آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224076
تاریخ انتشار : 11 آبان 1396 10:11
تعداد بازدید : 923

تسهیلات ویژه برای بازدیدکنندگان از نمایشگاه

مدیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال اعلام کرد که تسهیلات ویژه به بازدیدکنندگان یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال ارایه خواهد شد.

فناوران- جواد موحد گفت: بازدیدکنندگان نمایشگاه به ویژه دانش آموزان و دانشجویان فعال در زمینه فناوری اطلاعات می توانند با دانلود اپلیکیشن Appex و ثبت نام در بخش ویژه ای که برای یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در نظر گرفته شده از این تسهیلات استفاده کنند. اپلیکیشن Appex از آدرس cafebazaar.ir/app/com.atd.appex/?l=fa قابل دانلود است.
وی تصریح کرد: علاقه مندان می توانند با استفاده از این اپلیکیشن از اخبار لحظه به لحظه نمایشگاه، اطلاعات مربوط به شرکت کنندگان داخلی و خارجی و همچنین نشست های تخصصی و کارگاه های جنبی یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال آگاه شوند.
مدیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال بیان داشت: از دیگر امکانات این نرم افزار برای بازدید کنندگان تهیه لیست از غرفه های مورد علاقه، اطلاع از غرفه های پربازدید توسط دیگران، مسیریابی نمایشگاه، دانلود فایل ها و کاتالوگ ها و بروشورهای غرفه داران و ثبت بازدید از غرفه در قالب های فیلم، عکس و صدا است.
موحد ادامه داد: بازدیدکنندگان همچنین با ثبت نام در این اپلیکیشن می توانند ضمن اطلاع از سمینارها، نشست ها و سایر برنامه های جنبی نمایشگاه، با دریافت کد QR اختصاصی به صورت رایگان در این برنامه ها شرکت کنند.
وی اشتراک گذاری فعالیت های و اطلاعات نمایشگاه در شبکه های اجتماعی را نیز از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن برشمرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :