آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22168
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1391 11:51
تعداد بازدید : 893

مدیر فروش نوین پرداز قائم اعلام کرد:

سهم cisco در بازار سوییچ را با CNet خواهیم گرفت

با کاهش عرضه محصولات سیسکو در بازار و همچنین بالا رفتن قیمت این محصولات شرکت نوین پرداز نماینده انحصاری CNet در ایران برای گرفتن سهم سوییچ های سیسکو در بازار خط و نشان کشید.

فناوران- بازار تجهیزات شبکه در کشور ما یکی از بزرگ‌ترین بازارهای خاورمیانه است و برندهای مختلفی در این بازار مشغول کار هستند. اما در بازار تجهیزات تخصصی این بازار برنده CISCO یکه‌تاز این بازار است و برندهایی مانند Planet, CNet  بعد از این برند که خود صاحب فناوری است، قرار دارند. در این میان برند آمریکایی، تایوانی سی‌نت به رهبری شرکت نوین‌پرداز در ایران از سال‌ها قبل در بازار حضور داشته و توانسته است با ارایه محصولاتی متنوع از جمله سوییچ‌های PoE، روترها و مودم‌های خانگی و همچنین خدمات پس از فروش مناسب رقیبی سرسخت برای برند سیسکو در ایران باشد.
حمید حمیدی، مدیر فروش شرکت نوین‌پرداز با اشاره به تمرکز این شرکت روی محصولات تخصصی شبکه و ارایه آخرین فناوری‌های روز دنیا توسط این شرکت گفت: ما بر روی فروش بالای سوییچ‌های مجهز به فناوری PoE به شدت تمرکز کرده‌ایم و با توافقاتی که با شرکت سی‌نت داشته‌ایم محصولات متنوعی از این برند را در بازار ارایه خواهیم داد تا کاهش محصولات سیسکو در ایران را پوشش داده و به عنوان نخستین ارایه دهنده این محصولات در بازار مبدل شویم.
مدیر فروش سی‌نت در ایران با اشاره به تشدید حلقه تحریمات بر واردات محصولات فناوری بالا گفت: کمبود و همچنین قیمت بالای محصولات سیسکو در بازار موجب کاهش تقاضا برای خرید این برند شده است. همچنین ورود این محصولات توسط تعداد زیادی از واردکنندگان مشتریان را برای داشتن خدمات پس از فروش سردرگم کرده و مشتریان با درصد ریسک بالا اقدام به خرید محصولات سیسکو در بازار می‌کنند. ما با توجه ارایه انحصاری محصولات CNet در بازار و کیفیت بالای این برند در ایران و دنیا برنامه‌های گسترده‌ای برای گرفتن سهم سیسکو در بازار خواهیم داشت و در ماه‌های پایانی سال جاری با ارایه گسترده سوییچ‌های PoE این شرکت نبض بازار سوییچ‌های شبکه را در دست خواهیم گرفت.
وی افزود: در حال حاضر ما با توجه داشتن نمایندگی‌های گسترده در سرتاسر کشور یکی از بزرگترین وارد کنندگان سوییچ‌های مجهز به فناوری PoE در بازار هستیم و با توجه به پتانسیل بالای موجود در شرکت نوین پرداز به نخستین برند بازار سوییچ‌های شبکه تبدیل خواهیم شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :