آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22167
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1391 11:50
تعداد بازدید : 832

مدیر روابط عمومی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز:

انتظار «گرین» از کامکس مشهد بیش از این بود

مدیر روابط عمومی شرکت سیاره سبز، عرضه کننده کیس های کامپیوتر گرین با ابراز نارضایتی از افزایش قیمت متراژ غرفه ها و نحوه برگزاری نمایشگاه کامکس 2013 گفت: توقع و انتظار ما از نمایشگاه کامپیوتر مشهد بیش از این بود.

فناوران-رضا دانشپور گفت: امسال غرفه‌ها را متری 90هزار تومان حساب کرده‌اند که نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است. در عین حال غرفه‌آرایی برخی از شرکت‌ها تا پایان روز اول نمایشگاه ادامه داشت که موجب سرو صدا و گرد و خاک بسیاری شده بود.
وی افزود: غرفه‌های زیادی در نمایشگاه خالی است که گفته می‌شود به دلیل کسادی بازار شرکت‌ها انصراف داده‌اند. اما به اعتقاد من این دلیل مناسبی نیست زیرا در زمان رکود و رخوت بازار باید مدیریت درستی داشته باشیم و مقاومت کنیم.
دانشپور با بیان اینکه هر نمایشگاه جایگاه خود را از لحاظ کاری دارد، گفت: برای صنف فناوری اطلاعات مهم این است که نمایشگاه قدرتمند برگزار شود. می‌توان به جرات گفت نمایشگاه امسال اصفهان بسیار عالی بود؛ همان‌گونه که دو سال پیش نمایشگاه مشهد عالی
 برگزار شد.
به اعتقاد وی، نمایشگاهی موفق است که دارای نظم باشد و برای غرفه‌داران و بازدیدکنندگان جاذبه داشته باشد. در عین حال اطلاع‌رسانی مناسبی نیز در مورد آن صورت بگیرد، در حالی که اطلاع‌رسانی کامکس 2013 نسبت به سال‌های گذشته کمتر بود.
مدیر روابط عمومی شرکت سیاره سبز افزود: با توجه به نام نمایشگاه به هیچ عنوان نباید فروش داشته باشیم. اما متاسفانه در این نمایشگاه اکثر شرکت‌ها فروش دارند و بسیاری سی‌دی می فروشند که این موضوع از شان و اعتبار نمایشگاه می‌کاهد و مسوولان نمایشگاه باید در این مینه حساسیت بیشتری به خرج
 بدهند.
دانشپور در ادامه با بیان اینکه شرکت گرین هر سال در کنار نمایندگان استانی خود در نمایشگاه‌های استانی شرکت می‌کند، گفت: این کار موجب دلگرمی و احساس آرامش نمایندگان ما در شهرستان‌ها می‌شود و نماینده با قدرت کار خود را انجام می‌دهد.
وی افزود: جدیدترین کیس‌ها و مودم‌های گرین در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است که هریک دارای طراحی‌های ویژه‌ای
 است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :