آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22160
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1391 11:38
تعداد بازدید : 941

عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای خراسان:

برگزاری همایش های دانشگاه فردوسی از مزیت های کامکس 2013 است

عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان گفت: مسوولان برگزارکننده کامکس 2013 سعی کرده اند امسال نیز نمایشگاه را همانند سال های گذشته پربار و باشکوه برگزارکنند. هرچند ایراداتی به آن وارد است؛ اما همایش هایی در زمینه صنعت IT توسط دانشگاه فردوسی در سه روز متوالی برگزار می شود که از مزیت های کامکس امسال نسبت به سال های گذشته است.

فناوران- شیرین اصولی، عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای خراسان افزود: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای خراسان همکاری خوبی با مجری و مسوولان برگزارکننده نمایشگاه داشته و این همکاری قطعا ادامه خواهد یافت و بیشتر می‌شود.
وی افزود: دغدغه فعلی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در شرایط کنونی که شرکت‌ها با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کنند، این است که شرایطی فراهم کند که بازار رونق بیابد. در چنین وضعیتی مسلما نمایشگاه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات همچون نمایشگاه کامکس می‌تواند در توسعه و رونق بازار نقش‌آفرین باشند.
اصولی همچنین در مورد غرفه‌های خالی نمایشگاه گفت: تعداد زیادی از شرکت‌ها به دلیل مشکلات اقتصادی از شرکت در کامکس انصراف داده‌اند. حتی برخی شرکت‌ها هزینه‌ها را پرداخت کرده‌اند ولی در نمایشگاه حضور ندارند.
اصولی افزود: البته فضای نمایشگاه مشهد نسبت به نمایشگاه‌های استان‌های دیگر بسیار بزرگ‌تر است و به راحتی نمی‌توان تمام فضای آن را پر کرد. به همین دلیل فضای خالی زیادی به چشم می‌خورد.
وی در پاسخ به این سوال که چرا هزینه غرفه‌ها افزایش یافته است، گفت: از اینکه عده‌ای از افزایش قیمت غرفه‌ها گله‌مند هستند مطلع هستیم، اما واقعیت این است که در تمامی بخش‌ها افزایش قیمت داشته‌ایم که این موضوع روی قیمت غرفه‌های کامکس تاثیر گذاشته است.
اصولی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کنونی باز هم خوب است که این نمایشگاه برگزار شده است و مسوولان و مجری نمایشگاه توانسته‌اند در این وضعیت سخت، نمایشگاهی در حد انتظار برگزار کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :