آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 221362
تاریخ انتشار : 18 مهر 1396 11:34
تعداد بازدید : 1280

همکاری های فناورانه ایران و عمان توسعه می یابد

طی سفر قائم مقام معاونت علمی در امور بین الملل و رییس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری و ۱۰ شرکت دانش بنیان به عمان، مقرر شد که همکاری های فناورانه ایران با این کشور توسعه یابد.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری- هفته گذشته با دعوت رسمی هلال الهنائی، دبیرکل شورای تحقیقات عمان که بالاترین مرجع فناوری این کشور است، هیاتی رسمی و تجاری به ریاست قائم مقام معاونت علمی در امور بین الملل و رییس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری و با حضور ده شرکت دانش بنیان فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به کشور عمان سفر کردند.
علی مرتضی بی رنگ، قائم مقام معاونت علمی در امور بین الملل و رییس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در این سفر سه روزه دو محور اصلی مورد توجه ویژه قرار داشت. محور اول برگزاری دومین جلسه کارگروه مشترک فناوری با شورای تحقیقات عمان بود که متعاقب آن موضوعات تفاهم شده فیمابین پیگیری شد.
وی افزود: همچنین میان پارک فناوری پردیس و پارک نوآوری مسقط برای تبادل فضای کاری بین دو کشور و استقرار نماینده طرفین در پارک یک یادداشت تفاهم امضا شد.
بیرنگ گفت: از سوی دبیر کمیته اجرایی جایزه پیامبر اعظم، از شورای تحقیقات عمان که در حال حاضر یکی از اعضای اصلی شورای راهبردی جایزه مصطفی است، برای شرکت در دومین جشنواره جایزه مصطفی به صورت رسمی دعوت شد.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :