آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22082
تاریخ انتشار : 9 بهمن 1391 10:20
تعداد بازدید : 577

فکس میکر GFI به خاورمیانه می آید

جی اف آی امسال نرم افزار “فکس میکر” را در منطقه خاورمیانه عرضه خواهد کرد.

فناوران- “فکس میکر” در واقع نسخه ارتقا یافته نرم‌افزار ارسال و دریافت نمابر GFI است که تاکنون جوایز بسیاری را از آن خود کرده است. این محصول جدید بر پایه ارسال ایمیل مبتنی بر رایانش ابری کار می‌کند و برای رفع نیازهای امروزه کاربرانی طراحی شده که از ابزارهای همراه ارتباطی و اینترنتی استفاده می‌کنند. سازمان‌ها و دارندگان کسب و کار امروزه با این بسته نرم‌افزاری موسوم به فکس‌میکر 2013 می‌توانند هم‌زمان به تعداد زیادی از کاربران پیامک بفرستند، قرارهای ملاقات را یادآوری کنند و محصولات تازه و سایر اطلاعات را به طور مستقیم به دستگاه‌های همراه مشتریان، همکاران و طرف‌های کاری بالقوه بفرستند.
با فکس‌میکر 2013 می‌توان فکس مختلط فرستاد و دیگر نیازی به تراکنش‌های تخصصی، خطوط تلفن، سخت‌افزار مخصوص و ارتباطات شبکه تلفن نیست. سرورها می‌توانند به طور مستقیم به خدمات فکس آنلاین متصل شوند و به جای خطوط سنتی تلفن، فکس‌های خود را از طریق خطوط تلفن همراه ارسال و دریافت کنند. کاربران با استفاده از این محصول می‌توانند همچون گذشته از امکان بررسی، آرشیو و در دسترس بودن فکس سنتی بهره‌مند شوند؛ با این تفاوت که دیگر نیازی به اتصالات قدیم و هزینه‌های نگهداری مربوط به آن ندارند.
جی‌اف‌ای فکس‌میکر 2013 امکانات متعددی در اختیار کاربران قرار می‌دهد که از جمله می‌توان به حمایت از سیستم‌های ایمیل ابری نظیر مایکروسافت آفیس 365 و گوگل داکس و امکان فکس از تمام وسایل همراه در جاده و در مناطق دوردست بدون نیاز به دستگاه فکس اشاره کرد.
این محصول جدید از مایکروسافت اکسچینج 2012 و ویندوز8 پشتیبانی میکند.
شهرام آذرور، مدیر کانال شبکه شرکت تجارت امن (کامگارد) معتقد است ارتباطات شبکه‌ای، انقلابی در روش ارتباط کسب و کارها با مشتریان ایجاد کرده است ولی فکس کاغذی به عنوان یک ابزار مهم حالت سنتی خود را حفظ کرده و مانعی در این مسیر جدید شده بود. کاغذ فکس کاغذ گران‌قیمتی است و گاهی به خاطر مشکلاتی که دارد جلوی ارتباطات سریع را می‌گیرد.


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :