آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22075
تاریخ انتشار : 9 بهمن 1391 9:50
تعداد بازدید : 796

تا 13 بهمن ماه ادامه دارد

درهای COMEX 2013 امروز در مشهد گشوده می شود

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر، تجارت الکترونیک، اینترنت و ماشین های اداری (COMEX 2013) و ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی امروز در مشهد آغاز می شود.

فناوران- نمایشگاه کامکس مشهد امسال نهم تا پانزدهم بهمن‌ماه برگزار و پیش‌بینی می‌شود بیش از 50 هزار نفر از این نمایشگاه دیدن کنند.
براساس اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه، شناساندن پتانسیل‌های تولیدکنندگان داخلی و خارجی، ایجاد رقابت، برقراری ارتباط مناسب میان محققان، تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان محصولات شرکت‌های ارایه دهنده خدمات فنی و مهندسی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان شده است.
در این نمایشگاه قرار است شرکت‌هایی در حوزه سخت‌افزار، نرم‌افزار، ارایه کنندگان خدمات پشتیبانی نرم‌افزارهای خارجی و نرم‌افزارهای سفارش مشتری، خدمات اینترنتی و ADSL، خدمات شبکه‌های اطلاع‌رسانی، شبکه داده‌ها، نوت‌بوک، سیستم‌های حفاظتی و امنیتی، باتری و تجهیزات جانبی، تکنولوژی آموزشی، سیستم‌های اتوماسیون اداری، دوربین‌های مداربسته و تجهیزات و سرویس‌های مخابراتی و ارتباطات حضور داشته باشند.
براساس اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه، در کامکس سال گذشته که 26 تا 30 بهمن‌ماه 1390 برگزار شد، بیش از 150 شرکت داخلی و خارجی از کشورهای چین، مالزی، آلمان، ژاپن، فرانسه، کره جنوبی، کانادا، سنگاپور و تایوان حضور داشتند.
نمایشگاه پارسال در فضایی بالغ بر 10 هزار متر مربع برگزار شد و بیش از 48 هزار نفر از آن بازدید کردند.
نمایشگاه امسال در سالن‌های فردوسی، بهار، ابوسعید، مولوی و انوری برگزار می‌شود و هزینه غرفه متری 80 تا 90 هزار تومان تعیین شده است. البته خوشبختانه خبری از ماجراهای ارزی و ریالی نیست و نمایشگاه مشهد برخلاف نمایشگاه تهران و مانند تمام نمایشگاه‌های معتبر دنیا، یک نرخ دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :