آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22047
تاریخ انتشار : 8 بهمن 1391 11:24
تعداد بازدید : 950

به ابتکار احمد علیپور

سخت افزاری ها امروز به دیدار آیت اللهی می روند

جمعی از فعالان حوزه سخت افزار امروز با رییس جدید سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور دیدار می کنند.

فناوران- حسین غروی نایب رییس کمیسیون سخت‌افزار نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در این مورد گفت: این دیدار از سوی کمیسیون سخت‌افزار نیست و به صورت غیررسمی برگزار می‌شود.
وی افزود: این دیدار با ابتکار آقای علیپور طرح‌ریزی شده است و در کمیسیون سخت‌افزار مصوبه‌ای در این مورد نداشته‌ایم.
غروی در مورد سرفصل‌های این دیدار گفت: دستور جلسه‌ای وجود ندارد و هدف ما از این دیدار آشنایی بیشتر با رییس جدید سازمان و خوشامدگویی به وی است.
این فعال حوزه سخت‌افزار در مورد انتظارات شرکت‌های سخت‌افزاری از رییس سازمان نصر کشور گفت: مهم‌ترین خواسته ما این است که مسوولان ارشد سازمان چه در  کشور و چه در تهران، در ارتباط با مسایل سخت‌افزاری‌ها، از خود آنها نظر بخواهند، نظرات و دغدغه‌های آنان را بشنوند و بدون نظر کمیسیون اظهارنظر نکنند.
وی افزود: تریبون سازمان فرصت خوبی برای بیان مشکلات صنف است. سخت‌افزاری‌ها نیز مشکلات و دغدغه‌های مختلفی دارند که به صورت روزانه تغییر می‌کند. بنابراین وقتی از تریبون سازمان برای اظهارنظر در مورد حوزه سخت‌افزار استفاده می‌شود، قاعدتا باید اولویت‌های روز سخت‌افزاری‌ها مطرح شود.
گفتنی است کاظم آیت‌اللهی رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، خود یکی از فعالان حوزه سخت‌افزار است و این نخستین بار است که یک فعال این حوزه رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور می‌شود.
فعالان حوزه سخت‌افزار در ماه‌های گذشته اختلافاتی را با رییس شورای مرکزی سازمان نصر کشور که هم‌زمان ریاست سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران را بر عهده داشت و همچنین دبیرکل سازمان داشته‌اند. هر چند این اختلافات تا حدودی کاهش یافته و جلسات این کمیسیون مجددا در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای برگزار
می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :