آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 220437
تاریخ انتشار : 5 مهر 1396 9:55
تعداد بازدید : 727

بدون تیتر

ایسنا - تاکنون ۲۶ هزار و ۴۱۸ بنگاه تولیدی برای گرفتن تسهیلات با نرخ سود ۱۸ درصد در طرح رونق تولید که ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار برای آن پیش بینی شده، ثبت نام کرده اند.

  فارس - رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه پیش بینی درآمد نفت امسال 75 تا 80 هزار میلیارد تومان است، گفت: سامانه ثبت حقوق و مزایا امسال طبق قانون برنامه ایجاد می شود.
  مهر - سخنگوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: هرگونه افزایش قیمت کالا و خدمات قبل از ابلاغ رسمی رییس کارگروه تنظیم بازار غیر قانونی است.
  ایرنا - عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه مشکلی برای اجرایی کردن بخشنامه افزودن سهم اضافه کار به مستمری بازنشستگان وجود ندارد، گفت: مجلس قطعا برای اجرایی شدن بخشنامه همکاری خواهد کرد؛ چرا که مساله معیشتی مردم جزو مسایل اولویت دار مجلس است.
  تسنیم - مدیرعامل توانیر گفت: از بابت دریافت مطالبات خود از عراق در قبال فروش برق به این کشور مشکلاتی به وجود آمده بود که این مشکلات به نقل و انتقال بانکی باز می گردد که خوشبختانه جدیداً با ورود بانک مرکزی و گشایش های برجام در حال رفع و رجوع این مشکل هستیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :