آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22040
تاریخ انتشار : 8 بهمن 1391 11:5
تعداد بازدید : 753

برندگان مناقصه نگهداری شبکه مادر مخابراتی مشخص شدند

برندگان مناقصه خدمات نگهداری، پشتیبانی و به سازی شبکه مادر مخابراتی و ارتباطی کشور در مناطق هشت گانه شبکه راه دور شرکت ارتباطات زیرساخت مشخص شدند.

روابط عمومی زیرساخت- حسن شاهی، معاون بهره‌برداری و مدیریت شبکه این شرکت با اعلام این مطلب افزود: پیمانکاران برنده مناقصه شبکه راه دور زیرساخت در مناطق هشت‌گانه مخابراتی نگهداری تمام مراکز و  سایت‌ها، همراه با تجهیزات سوییچ، انتقال، دیتا، تاسیسات، تغذیه و نیرو و راه‌های اختصاصی دسترسی به ایستگاه‌های صعب‌العبور و شبکه فیبر نوری را بر عهده خواهند گرفت.
شاهی گفت: به منظور تسریع در کار موضوع به برندگان مناقصه در بعضی مناطق ابلاغ شده است و با تکمیل مراحل بررسی به سایر برندگان نیز ابلاغ خواهد شد.
وی گفت: منطقه دو مخابرات کشوری شامل استان‌های تهران، البرز، قزوین، زنجان، سمنان، قم است و نگهداری شبکه راه دور زیرساخت را در این استان‌ها شرکت «صنعتی و بازرگانی صنام» برعهده خواهد گرفت.
معاون بهره‌برداری و مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: منطقه سه مخابرات کشوری شامل استان‌های: اصفهان، کرمان، یزد، چهارمحال و بختیاری است و شرکت «تکفام» پیمانکار زیرساخت برای نگهداری شبکه ارتباطی زیرساخت در این استان‌هاست.وی گفت: منطقه چهار مخابرات کشوری نیز شامل استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل است و شرکت «کارا تلفن» پیمانکار زیرساخت در این منطقه است.
شاهی گفت: منطقه پنج مخابرات کشوری شامل استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان است و شرکت «مهندسی پرسو الکتریک رادمهر» پیمانکار زیرساخت برای نگهداری شبکه ارتباطی زیرساخت در این استان‌هاست.وی افزود: منطقه شش مخابرات کشوری نیز شامل استان‌های خوزستان و لرستان است و شرکت «تحقیقاتی آزمون کیفیت» پیمانکار شبکه راه دور زیرساخت در این منطقه است.معاون بهره‌برداری و مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: منطقه هفت مخابرات کشوری شامل استان‌های فارس، هرمزگان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد است و شرکت ارتباطات آپادانا سیار» نگهداری شبکه راه دور زیرساخت را در این استان‌ها برعهده خواهد گرفت.
لازم به توضیح است که شبکه وسیع راه دور کشور شامل 100 مرکز سوییچ راه دور SC/PC و حدود 700 ایستگاه راه دور است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :