آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22039
تاریخ انتشار : 8 بهمن 1391 11:3
تعداد بازدید : 430

«پست»در جست و جوی مدیران آینده

به گفته مدیرعامل شرکت پست، این شرکت از افرادی که آمادگی اداره مجموعه پست باشند استقبال می کند.

ایرنا- محمدحسین کرباسیان در نخستین جلسه توجیهی و اطلاع‌رسانی طرح ارزیابی، تربیت و توسعه مدیران شرکت پست، گفت: مجموعه پست کشور به دلیل  بزرگی و ویژگی‌های خاص از نظر مدیریت مجموعه‌ای سخت، با مشکلاتی منحصر به شمار می‌رود که شاید خیلی مورد توجه قرار نگیرد.
وی برخورداری از فطرت پاک و نوگرایی را از ویژگی‌های کارکنان پست برشمرد و افزود: کارکنان این شبکه همواره در اجرای کارهای گروهی هم‌افزایی خوبی را از خود به نمایش گذاشته و کارهای بزرگی را انجام داده‌اند و دلیل این مدعا اقرار بسیاری از مسوولان است که معتقدند هیچ ارگانی نمی‌تواند مانند پست در این حوزه ارایه خدمت کند.
رییس هیات مدیره شرکت پست، انتخاب افراد قابل و شایسته را هدف اصلی اجرای این طرح دانست و یادآور شد: دغدغه مدیران شرکت از گذشته تاکنون انتخاب افرادی بوده که بتوان روی آنها حساب کرد و در آینده کارها را به دست آنها سپرد.
کرباسیان، با تاکید براینکه شرکت پست افرادی را که مراحل گوناگون طرح را با موفقیت پشت سر بگذراند به راحتی از دست نخواهد داد، افزود: به این افراد در آینده به منظور ارتقای شغلی و آموزشی توجه ویژه‌ای خواهد شد.
مدیرعامل شرکت پست مدیریت را شغلی پرمخاطره معرفی کرد و گفت: وجود افراد ناصالح در این سمت منشا مشکلات فراوانی خواهد شد که این خود نشان‌گر اهمیت موضوع تربیت مدیران در دستگاه‌های اجرایی است.
کرباسیان اظهار امیدواری کرد که شرکت پست ظرف دو، سه سال آینده در زمره سرآمدان دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :